Powerbanka pro nouzové nastartování automobilu

Dodrecht/Praha 1. 11. 2016 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh unikátní produkt Car Jump Starter & Powerbank. Novinka nabízí vysokou kapacitu 10 000 mAh, možnost dobíjení chytrých zařízení, ale také nouzové nastartování automobilu prostřednictvím dodávané sady startovacích kabelů. (TZ)

trust_urban_car_jump_starter_and_powerbank10k_nahled

Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank je vyvedena v černo-oranžovém designu a to včetně odolného transportního pouzdra, které dále obsahuje startovací kabely, nabíječku do zásuvky a micro USB kabel.

Výkonná powerbanka s kapacitou 10 000 mAh umožňuje bezpečné a rychlé nabíjení chytrých telefonů a tabletů prostřednictvím dvou USB portů proudem o velikosti 1 A, resp. 2,4 A. Díky dodávané sadě startovacích kabelů s ochranou proti zkratu a obrácené polaritě dokáže nouzově nastartovat také automobil s benzinovým motorem o maximálním objemu 4 l a dieselovým motorem o objemu max. 2,5 l.

Powerbanka dále nabízí kapesní svítilnu s funkcí S.O.S. signalizace a ukazatel stavu akumulátoru, který lze dobít za 5 hodin pomocí dodávaného napájecího kabelu, případně za 10 hodin přes micro USB kabel.

Car Jump Starter & Powerbank s kapacitou 10 000 mAh je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 3499 Kč s DPH v České republice a 124,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací prosím navštivte www.Trust.com

 

O značce Trust

Trust je značka zaměřená na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfolia jsou produkty vyvíjeny s důrazem na jednoduchost použití, praktický design a ideální poměr příznivé ceny a výkonu.