Časopisy Maminka a Lidé a země mediálního domu CN Invest a.s. překonaly svá několikaletá maxima v počtu čtenářů

Časopis Maminka trumfnul více než 3 roky staré maximum. Nově ji čte 138 000 čtenářů, což znamená 18% nárůst ve srovnání s loňským rokem. Cestovatelský měsíčník Lidé a země překonal svůj 2 roky starý rekord ve čtenosti. Oproti minulému období si polepšil o 19 % na 129 000 čtenářů. (TZ)

Dařilo se i dalšímu z časopisů pro maminky – Betynka navýšila meziročně počet čtenářů o neuvěřitelných 32 % na 74 000 čtenářů. O 12 % meziročně si polepšila Moje psychologie, která překonala hranici 100 000 čtenářů.

Meziročními nárůsty čtenosti se může pyšnit i časopis o vaření F.O.O.D., který vykázal nárůst čtenosti 6 %, a na počítače zaměřený časopis Computer s nárůstem čtenosti 14 %.

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a Mobilmania.cz.