FGSD zlomila nový rekord v oblasti accessory kitting

Pardubice, 21. listopadu 2016 – Společnost Foxconn Global Services Division (FGSD), pobočka Foxconn Global Service Solutions Divison (Foxconn GSSD) pro region EMEA, na konci října 2016 překonala nový rekord v provozu kompletace dodávek (accessory kitting). Firma v říjnu 2016 vyrobila 1,31 milionu sad či balení se základním příslušenstvím pro technologická zařízení. Ve srovnání s rekordem společnosti z minulého října 2015 je tento měsíční růst o 7,3 % vyšší. (TZ)

„Jsme z  nového rekordu a vynikajícího úspěchu nadšeni. Fakt, že se naše snaha vyplácí a že vede k výjimečné spokojenosti zákazníků, nás naplňuje. Především bych chtěl veřejně ocenit odhodlání našich zaměstnanců, kteří nám umožnili toho dosáhnout,“ říká Pavel Paulus, Operations Manager FGSD, který má oddělení accessory kitting na starosti.

Accessory kitting je součástí spektra distribučních služeb, které FGSD svým strategickým technologickým klientům po celém světě nabízí. Sada příslušenství zahrnuje takové položky, jakými jsou tiskopisy či návody na CD, mikroprocesory, HDD, paměti, SW, doplňkové kabely, nebo například klávesnice a myši, které tvoří třetinu celkového objemu příslušenství, jež FGSD dodává koncovým spotřebitelům.

„Když si koupíme nějaké technologické zařízení, často si neuvědomujeme, že přichází v balíčku s ostatním zbožím, které mu umožňuje pracovat správně. Váš notebook nemůže fungovat, pokud není zapojen do elektrické sítě pomocí nabíječky. Tiskárna nemůže správně fungovat, pokud není napojena na výpočetní zařízení prostřednictvím instalačního manuálu. Jsme hrdí na to, že i když zákazník v podstatě kupuje pouze dané zařízení, je to naše práce, která umožňuje lidem efektivně a naplno využít jeho plný potenciál,“ dodává Pavel Paulus.

Accessory kitting je jedním z největších obchodních provozů v FGSD. Firma se také specializuje na reverzní logistiku – opravy a repase širokého spektra technologických zařízení, od základních desek počítačů až po projektory, promítací plátna a mnoho dalšího. Nedávno FGSD spustila nové centrum opravy mobilních telefonů (MRC), které se specializuje na opravy a repase mobilních telefonů. FGSD také objevuje svůj potenciál v oblasti recyklace technologických zařízení v rámci celosvětové strategie cirkulární ekonomiky.