S novou barevnou tiskárnou Xerox Phaser 6510 a multifunkční barevnou tiskárnou Xerox WorkCentre 6515 mohou i malé firmy tisknout jako velké korporace

Zákazníci získají pokročilé funkce, spolehlivost, bezkonkurenční barvy – vše za dostupnou cenu (TZ)

Praha, 28. 11. 2016 – Většina malých firemních tiskáren a multifunkčních zařízení jsou využitelné v běžném provozu, ovšem s omezenou výkonností a spolehlivostí. Obtížně se nastavují a nesplňují požadavky, které v dnešní době firmy potřebují. To se ale mění.

Xerox představil barevnou tiskárnu Xerox Phaser® 6510 a multifunkční barevnou tiskárnu Xerox WorkCentre® 6515. Hned po rozbalení nabízejí jednoduché nastavení a efektivní nástroje jako jsou oboustranný tisk nebo v případě multifunkčního zařízení souběžné oboustranné snímání dokumentů. Multifunkční zařízení disponuje také pětipalcovou dotykovou obrazovkou podobnou tabletu. Přívětivé uživatelské rozhraní umožňuje ovládat zařízení pomocí aplikací a nabízí mimo jiné náhled skenu, funkce pro následnou úpravu, intuitivní navigaci a možnost přizpůsobení svým pracovním postupům. Nově uvedené tiskárny mají k dispozici zásobníky papíru s kapacitou až 850 listů a nový Super-Fine EA toner. Takové parametry mívají obvykle jen tiskárny ve velkých podnicích.

„Až do teď byly možnosti tisku pro malé firmy omezené na méně výkonná zařízení, a to limitovalo množství a typy úloh, které malé podniky mohly zvládnout samy,“ říká Ondřej Vltavský, produktový manažer společnosti XEROX. „Trh čekal na cenově dostupné, vysoce výkonné výrobky, jako jsou ty, které nyní nabízíme.“

  
Například malé realitní kanceláře teď mohou samy, během několika minut, tisknout luxusní brožury, aniž by to bylo na úkor kvality a přesnosti barev. Ty samé kanceláře pak navíc mohou digitalizovat smlouvy a návrhy pro zákazníky, okamžitě je odesílat svým makléřům do terénu a vytvářet verze s možností vyhledávání v textu, které usnadní archivování.

Nová tiskárna Xerox Phaser 6510 a multifunkční barevná tiskárna Xerox WorkCentre® 6515 poskytuje také možnost připojení libovolného zařízení. To umožňuje zaměstnancům tisknout z tabletu nebo mobilního telefonu v případě, že pracují mimo kancelář. Odpadá tak potřeba přesouvat kvůli tisku dokumenty do PC.

Výsledky, které přitahují pozornost

Vylepšení nového Super-Fine EA toneru, který Xerox představil s barevnou tiskárnou Phaser 6510 a multifunkční barevnou tiskárnou WorkCentre 6515 – umožňují přesnější a detailnější tisk. Barva je působivá a přitahuje pozornost čtenářů. Podle U.S. Bureau of Advertising, barva použitá na tištěných materiálech, zvyšuje čtenost o 80 procent a rozsah pozornosti o 82 procent1.

Velký potenciál produktivity

Klíčové vlastnosti tiskáren Xerox Phaser 6510 a barevné multifunkční tiskárny WorkCentre 6515:

  • Připojení k síti Wi-Fi Direct® pro bezpečný tisk z mobilních telefonů a tabletů;
  • Snadný mobilní tisk s Apple® AirPrint™, Google Cloud Print™, Xerox Print Service Plug-In for Android® a Mopria®;
  • Možnost vícenásobného skenování přímo do e-mailu, FTP, firemní sítě nebo do paměťového zařízení USB s možností poslat sken do několika cílů v rámci jednoho skenování
  • Cloudové připojení pro skenování a tisk přímo do ale i z cloudového zařízení s Xerox Mobile Link;
  • Pracovní cyklus 50 000 stran měsíčně a rychlost tisku až 30 stran za minutu;
  • Souběžné oboustranné skenování rychlostí až 37 výtisků za minutu; a nativní rozlišení 1200 x 2400 dpi nabízí jedinečnou reprodukci barev a brilantní výkon.

Dostupnost a cena

Barevná tiskárna Xerox Phaser 6510 a multifunkční barevná tiskárna WorkCentre 6515 jsou po celém světě ihned k dostání v eshopu nebo u prodejních partnerů Xeroxu. Barevnou tiskárnu Phaser 6510 pořídíte za doporučenou maloobchodní cenu 9.999 Kč a multifunkční barevné tiskárny WorkCentre 6515 za 13.999 Kč

1 U.S. Bureau of Advertising, Color in Newspaper Advertising

 

O společnosti Xerox

Xerox pomáhá změnit způsob, jakým svět pracuje. Aplikací našich odborných znalostí, obchodních postupů, analýzy, automatizace, a porozuměním uživatelským potřebám zajišťujeme zlepšení work-flow a vyšší produktivitu, efektivnost a personalizaci. Naši zaměstnanci vytvářejí smysluplné inovace a poskytují služby pro obchodní procesy, tisková zařízení, software a řešení, která znamenají pro naše klienty a jejich zákazníky ve 180 zemích světa skutečný přínos. V lednu 2016 oznámil Xerox, že se hodlá rozdělit do dvou nezávislých, veřejně obchodujících společností: společnost pro outsourcing obchodních procesů a společnost zabývající se technologií dokumentů. Společnost předpokládá, že proměnu dokončí v závěru roku 2016. Více informací naleznete na www.xerox.com.

Note:  Pokud chcete sledovat RSS, jděte na http://news.xerox.com. Pokud vás zajímají komentáře, vývoj byznysu a novinky, jděte na http://twitter.com/xerox,  http://www.linkedin.com/company/xerox, http://simplifywork.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp nebo http://www.youtube.com/XeroxCorp.

Xerox®, Xerox and Design®, Phaser®, WorkCentre®, Wi-Fi Direct®, Xerox Print Service Plug-In for Android® a Mopria® jsou ochranné známky Xeroxu ve spojených státech a dalších zemích.