Web mediálního domu CN Invest Živě.cz získal Křišťálovou Lupu 2016 − Cenu českého Internetu. Stal se vítězem kategorie Zájmové weby

Křišťálová Lupa je tradiční anketa, ve které veřejnost a odborná porota udělují ceny nejlepším projektům na českém internetu za uplynulý rok. A máme obrovskou radost, že Křišťálovou Lupu 2016 v kategorii Zájmových webů získalo Živě.cz! Pro Živě.cz jde již o pátou výhru. (TZ)

Cena je udělována hlasováním veřejnosti, proto vám tímto děkujeme za každý hlas, který jste nám věnovali, ocenění Křišťálová Lupa pro nás není každoroční samozřejmost. Letos si ale vítězství obzvlášť vážíme, protože se Živě.cz po roční pauze opět vrátilo na vrchol.

Portál Živě.cz je největší český IT magazín na internetu, vychází již od roku 1996. Denně nabízí přísun zpráv, témat a komentářů věnovaných informačním technologiím, počítačům, internetu a spotřební elektronice. Součástí webu je i např. diskuzní fórum, počítačová poradna a další služby.

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a MobilMania.cz.