CES Asia 2017 přijímá tipy na řečníky, návrhy lze podávat do 11. ledna 2017

Asociace spotřebních technologií (CTA), pořadatel globálního veletrhu CES, zveřejnila výzvu k podávání návrhů na řečníky konferenční části veletrhu CES Asia 2017. Třetí ročník této akce se uskuteční od 7. do 9. června 2017 v čínské Šanghaji. K dispozici bude více než 40 hodin konferenčního programu, v jehož rámci bude moci vystoupit přes 100 expertů na nejnovější trendy v technologiích a inovacích. Návrhy lze podávat prostřednictvím tohoto formuláře, jména prezentujících CTA vybere a zveřejní do 28. února 2017. (TZ)

O CES Asia:

Veletrh CES Asia pořádaný Asociací spotřebních technologií (CTA) ve spolupráci s Shanghai Intex Exhibition Co., Ltd (Shanghai Intex) je jednou z nejvýznamnějších událostí v oboru spotřební elektroniky. V celé své šíři a hloubce představuje to nejlepší z asijského trhu. Klíčoví globální hráči se účastní této nové konference, aby posílili svou značku a představili své nejnovější produkty a technologie zaměřené na manažery firem z oblasti spotřebních technologií, zahraniční obchodníky, světová média a přímé zákazníky z Číny. Účastníci CES Asia mají exkluzivní přístup k největším technologickým značkám z Číny i celého světa.

O Intex Shanghai:

Shanghai Intex Exhibition Co., Ltd byla původně veletrhem pořádaným společností Intex Shanghai, průkopníkem akcí zaměřených na nové technologie. Veletrh vznikl v roce 1995. Shanghai Intex byla společnou aktivitou čínské Rady pro podporu mezinárodního obchodu (CCPIT) v Šanghaji a PNO Exhibition Investment (Dubai) Limited. Od roku 1998 Intex pořádá více než 100 veletrhů a konferencí o celkové výstavní ploše přes dva miliony metrů čtverečních. Shanghai Intex tvoří profesionální týmy s bohatými zkušenostmi s pořádáním velkých mezinárodních akcí, které pokrývají kreativního průmysl, zdravotnictví, životní styl, moderní výrobu a spotřební elektroniku.