ADATA představuje špičkový 3D MLC NAND SSD disk Ultimate SU900

Praha, Česká republika – 13. 12. 2016 – ADATA Technology, přední výrobce výkonných modulů DRAM a NAND flash produktů a mobilního příslušenství, dnes představila špičkový SSD disk Ultimate SU900 2.5” SATA s rychlostí až 6 Gb/s, který ukazuje další rozvoj technologie 3D NAND Flash. SU900 přináší technologii 3D MLC NAND a využívá řadič SMI 2258. K dispozici je až v kapacitě 2 TB, která je ještě posílena výkon zvyšujícím SLC cache bufferem a DRAM Cache. Pro zajištění integrity dat používá SU900 opravu chyb prostřednictvím LDPC, data shaping, wear leveling a RAID Engine. Přenosové rychlosti dosahují až 560 MB/s pro čtení a 525 MB/s pro zápis, základní balení obsahuje 2.5mm redukci a 3.5” rámeček. ADATA poskytuje na disk pětiletou záruku. (TZ)

3D MLC NAND v různých kapacitách

3D NAND SSD disky využívají potenciál své vysoké hustoty. Ultimate SU900 je k dispozici i v kapacitě 2 TB, Zákazníci si mohou zvolit také 256GB, 512GB a 1TB varianty. V discích SU900 je využita špičková flash technologie 3D MLC (multi-level cell), která je zárukou vyšší spolehlivosti, životnosti a výkonnosti. SSD disk využívá také řadič SMI 2258. Zvládá rychlosti až 560 MB/s pro čtení a 525 MB/s pro zápis, a také 85K/90K IOPS. Díky tomu, že ADATA pečlivě vybírá a testuje kvalitu komponent, má SU900 ukazatel TBW (total bytes written) až 800 TB a ukazatel MTBF (mean time before failure) až 2 miliony hodin.

Trvale udržitelný vysoký výkon a integrita dat

Mnoho SSD disků se chlubí svými vysokými rychlostmi, kterých ale dosahují jen teoreticky, a při větších datových přenosech selhávají. Stejně jako většina SSD disků ADATA, i SU900 má vestavěnou cache DRAM a SLC Cache Buffer (v módu pSLC) která zajišťuje, že ani při vysoké zátěži nebude výkon trpět nežádoucími propady rychlostí. Pro snížení degradace NAND buněk podporuje SU900 technologie data shaping, wear leveling a RAID Engine. Také využívá inteligentní opravný kód LDPC ECC (low density parity check error-correcting code), který eliminuje většinu potenciálních chyb v datech. Jako ostatní SSD disky, i SU900 výrazně převyšuje kvalitu mechanických disků, a v průběhu času je ve srovnání s nimi stále spolehlivější.

Kompletní balení pro snadnou instalaci

Standardní výška 7 mm a 2.5” velikost SU900 umožňuje rychlou a snadnou výměnu v každém ultrabooku, notebooku a herním zařízení PS4/PS4 Pro. Prodejní balení také obsahuje 2,5mm redukci pro lepší usazení disku do 9,5mm prostoru a 3,5“ rámeček. Díky tomu je zajištěna v podstatě univerzální použitelnost v široké škále zařízení od těch nejlehčích ultrabooků až po špičkové stolní počítače. Jako doplněk k pečlivé a kvalitní výrobě je SSD disk nabízen s pětiletou zárukou.

O společnosti ADATA

ADATA Technology je jedním z největších výrobců DRAM modulů a USB flash disků na světě. Nabízí komplexní řešení včetně paměťových karet, SSD disků a přenosných hard disků. Portfolio ADATA zahrnuje také energetické zdroje pro mobilní zařízení a řešení pro špičkové LED osvětlení. Produkty ADATA opakovaně získávají mezinárodní uznání od organizací, jako je iF Design Awards (Německo), red dot Awards, CES Best of Innovations Awards, Good Design Awards (Japonsko), Best Choice of Computex Awards a Taiwan Excellence Gold Awards. Slogan společnosti zní „Love, Life, Dreams” a ztělesňuje filozofii značky ADATA, která chce přinášet inovativní paměťové produkty. Pro více informací prosím navštivte www.adata.com.