Taxify v Praze snižuje cenu základní kategorie na 8,9 Kč za kilometr! Současně spouští službu Taxify Premium

Taxi aplikace Taxify se v Praze již zabydlela a je nyní připravena na další růst. Snižuje tedy své ceny o 16 % až na 8,9 Kč za kilometr a zároveň spouští novou službu pojmenovanou Taxify Premium. Vedle běžné kategorie přepravy tak Taxify nabídne lidem možnost vybrat si vozy vyšší třídy s řidiči s nejlepším hodnocením. (TZ)

2016-11-16-18_44_22-taxify-taxis-at-the-tap-of-a-button-for-your-iphone-or-android

Taxify po ukončení režimu zaváděcích cen přistupuje k dalšímu snížení ceny za přepravu pro koncové zákazníky. Ve srovnání se stávajícím stavem snižuje ceny o 16 %.

Nový tarif Taxify tedy bude 30 Kč nástup + 8,9 Kč za kilometr + 3,5 Kč za minutu jízdy a stane se tak nejdostupnější možností osobní přepravy v Praze.

“Po ukončení provozu v zaváděcích cenách jsme se rozhodli náš základní tarif ještě o 16 % snížit. Věříme, že jízda přes aplikaci není žádným luxusem, a že ji bude využívat stále více lidí. Řidiči tak budou více vytížení a více si vydělají. Cena může klesat i v budoucnu. To je pro cestující určitě dobrá zpráva,” vysvětluje aktuální situaci Roman Sysel, manažer zodpovědný za aktivity Taxify v Praze.

Od konce letošního ledna dostanou zákazníci aplikace Taxify možnost objednat si taxi z kategorie Premium. Bude se jednat o výběr toho nejlepšího, co Taxify nabízí. Půjde o řidiče s vysokým průměrným hodnocením (nejméně 4,7 hvězdiček z 5ti možných), kteří jezdí auty vyšší třídy s dostatkem místa a komfortu.

“Taxify se za dobu působení na místním trhu podařilo vydobýt si svou pozici a patří mezi nejúspěšnější poskytovatele alternativních způsobů taxi přepravy. Díky Taxify Premium oslovíme další náročné zákazníky a na pražském trhu dále porosteme,” dodává Sysel.

Cena Taxify Premium bude 30 Kč nástup + 12,9 Kč za kilometr + 4,5 Kč za minutu jízdy.

Řidiči využívající tuto aplikaci tak nemusí mít strach o své výdělky. Kategorie Taxify Premium jim přinese vyšší výdělky. Nižší ceny v základní kategorii přilákají více cestujících a řidiči budou proto zejména ve špičce v porovnání s minulostí vytíženější. Řidiči jezdící s aplikací Taxify také za její používání platí o 50 % nižší provizi než je zvykem u konkurence.

O Taxify

Aplikace Taxify vznikla v roce 2013 jako projekt Markuse Villiga, který v té době dokončoval střední školu a chystal se na vysokoškolské studium. V domovském Tallinnu mu ovšem chyběla aplikace umožňující snadné objednání taxi. Rozhodl se ji proto vytvořit. Své úspory vložil do počátků projektu.

Od té doby se mu podařilo vstoupit na dvanáct převážně evropských trhů a od srpna 2015 poskytuje služby i v České republice. Aplikace Taxify je vyvíjena v Estonsku a je dostupná pro operační systémy  iOS a  Android.