SimpleCell vystavuje na Amperu 2017 tentokrát i se svými partnery

Praha, 14. března 2017 – Mobilní operátor datové sítě společnost SimpleCell bude již podruhé vystavovat na brněnském veletrhu elektrotechniky Amper. Po loňském úspěchu vlastní expozice přizval letos i své partnery. Veletrh probíhá v prostorách brněnského výstaviště ve dnech 21. – 24. března 2017. (TZ)

SimpleCell bude vystavovat ve stánku P3.31. Na veletrhu Amper 2016 představoval SimpleCell především samotnou technologii Sigfox a budování sítě v České republice. V tomto roce se chce soustředit zejména na představení konkrétních partnerů, kteří vyvíjejí koncová řešení pracující na síti Sigfox. Společně se SimpleCellem budou tedy vystavovat i jeho partneři: T-Mobile, ČD Telematika, BigClown Labs, RCD Radiokomunikace, Codea a Comet.   

Managing Partner společnosti SimpleCell Pavel Sodomka dodává: “V minulém roce jsme byli ještě stále spíš ve fázi rolloutu sítě a budovali jsme hlavně pokrytí. V současné době máme pokrytí už nad hranicí 90 % populace České republiky. Soustřeďujeme se tedy hlavně na představování našich partnerů, kteří na Sigfoxu vyvíjejí konkrétní řešení a daří se jim. Naše expozice bude tedy zaměřená z velké části na jejich koncová řešení.”

O SimpleCell Networks

SimpleCell Networks a.s. je prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí. Síť je založena na globální technologii Sigfox, která funguje ve 30 zemích světa, a v ČR byla vybudována ve spolupráci se společností T-Mobile. Síť umožňuje komunikovat levně, spolehlivě a bezpečně miliónům zařízení při mnohaleté výdrži na baterie. K datům je možné se dostat přes jednoduché rozhraní, přes které lze zařízení integrovat do podnikových systémů v řádu hodin, anebo využit desítky IoT platforem.

Více informací na www.simplecell.eu, případně na @simplecelleu na Twitteru i na Stránce SimpleCell na Facebooku.