Xerox získal již pojedenácté v řadě ocenění pro nejetičtější společnosti na světě

Praha, 20. 3. 2017 – Společnost Xerox získala pro rok 2017 znovu ocenění Nejetičtější společnosti na světě. Za pozornost stojí, že Xerox je jednou z pouhých 13 firem, které byly oceněny ve všech jedenácti dosavadních ročnících. To dokazuje, jak společnost plní závazky v dodržování etických obchodních standardů a postupů. (TZ)

„V Xeroxu jsme hrdí na to, že jsme synonymem pro inovaci, kvalitu a integritu,“ říká Jeff Jacobson, výkonný ředitel společnosti Xerox. „To nás předurčuje k podnikání správným způsobem, s nejvyšším stupněm etiky a v souladu se všemi platnými zákony.“

Prestižní ocenění uděluje uznávaná společnost Ethisphere Institute, která si dala za cíl prosazovat standardy etických obchodních praktik. Hodnocení projektu se zakládá na výzkumu v pěti hlavních kategoriích: etika a plnění předpisů (35%), občanská zodpovědnost (20%), kultura etiky (20%), řízení (15%) a vedení, inovace a pověst (10%).

„Za posledních jedenáct let můžeme vidět posun v tom, co společnost očekává. Neustále se mění předpisy a geopolitické klima. Také jsme byli svědky toho, jak se společnosti, hodnocené jako nejetičtější na světě, vypořádávají s těmito výzvami. Investují do svých místních poboček všude, kde podnikají. Přijímají strategie diverzity a inkluze a zaměřují se na dlouhodobě udržitelnou konkurenční výhodu,“ vysvětluje výkonný ředitel Ethisphere Timothy Erblich. „Gratuluji Xeroxu k ocenění Nejetičtější společnosti na světě̕.

O společnosti Xerox

Společnost Xerox (NYSE: XRX) je s tržní hodnotou 11 miliard dolarů technologickým lídrem, který zdokonaluje způsob, jímž se svět propojuje, komunikuje a pracuje. Naše odbornost je důležitější než kdy jindy. Všichni zákazníci bez ohledu na velikost chtějí stále zlepšovat svou produktivitu, maximalizovat ziskovost a zvýšit spokojenost. S tím pomáháme malým a středním firmám, velkým podnikům, vládním institucím, poskytovatelům grafické komunikace i našim partnerům, kteří se o ně starají.  

Víme, co je podstatou práce a známe všechny podoby, které může mít. Obsáhneme celý stále komplexnější svět papíru a digitalizace. V kancelářích i v terénu. Osobní i společenský. Každý den napříč celým světem naše technika, software a lidé úspěšně provázejí zákazníky těmito průsečíky a to ve více než 160 zemích světa. Automatizujeme, personalizujeme, shromažďujeme, analyzujeme a zabezpečujeme informace, aby se naši zákazníci dobře orientovali ve zrychlené době. Pro více informací navštivte www.xerox.com.

Poznámka.: Pokud chcete odebírat zpravodajské kanály RSS, navštivte stránky http://news.xerox.com. Komentáře, oborové výhledy a názory najdete na stránkách http://twitter.com/xerox, http://www.linkedin.com/company/xerox, http://connect.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp.