Pozor silná štěnice!

SpyShop24.cz uvádí na český trh odposlouchávací zařízení 5KL  –  klasickou štěnici – se zesilovačem signálu (TZ)

22. 3. 2017 – Mezi přednosti profesionálního odposlouchávacího zařízení 5KL patří dlouhá výdrž a velký dosah. Vysílač této „štěnice“ může přenášet signál díky svému zesílení až do vzdálenosti 2 km. Úsporný provoz na baterii typu LR20 zajišťuje velmi dlouhou dobu vysílání. Štěnice bude přenášet signál až 37 dní.

„Odposlouchávací zařízení 5KL pracuje velmi výkonně a zároveň úsporně. Pokud z nějakých důvodů chcete dlouhodobě monitorovat danou místnost, díky štěnici 5KL nemusíte tento prostor 37 dnů fyzicky navštívit proto, abyste obnovili napájení. Tak dlouho totiž vydrží provoz odposlouchávacího zařízení. Samozřejmě tím snižujete možnost odhalení,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku.

Odposlouchávací zařízení  5KL má velmi citlivý mikrofon, který spolehlivě a čistě zachytí lidský hlas do vzdálenosti 12 metrů. Nedělá mu problém i šepot nebo slabé zvuky.

Rozsah vysílače je 430 – 440 MHz a štěnice se vyrábí v pěti různých frekvencích. Daná frekvence je uvedena na balení produktu a tento údaj slouží pro nastavení přijímače. Vysílač pracuje na odlišných frekvencích, než vysílání rádiových stanic, a proto nehrozí náhodné odhalení. Stabilita frekvence vysílače je velmi vysoká, pracuje s přesností na 0,0001MHz. Širokopásmová modulace WFM zajištuje čistý zvuk s velmi nízkou hladinou šumů. Účinný dosah zařízení je 1 km. V případě ideálních podmínek, například v otevřeném prostoru, je dosah až 2 km. Naopak v zastavěném prostoru je účinný dosah 200 – 300 metrů. Štěnice je velmi malá, průměr je pouhých 20 mm.

Pro příjem a poslech signálu je možné vybrat z celé řady přehledových přijímačů například značky UNIDEN (viz příslušenství).

Cena a dostupnost:

Odposlouchávací zařízení se zesilovačem signálu 5KL je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 3870 Kč včetně DPH. Baterie není součástí balení. Doporučujeme model SAFT LS33600 3,6V.

Technické specifikace a parametry odposlouchávacího zařízení 5KL

Doba provozu: 37 dní

Velmi citlivý mikrofon a precizní zesilovač signálu

Dosah mikrofonu: 10-12 m

Provozní frekvence: 430-440 MHz

Modulace: WFM

Dosah: 1000  -2000 m

Stabilizátor: vestavěný

Stabilita: 0,0001 MHz

Napájení: baterie 3,2 – 4,6 V

Rozměry: průměr: 20 mm

Anténa: 165 mm

Firma SpyShop24  působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop24  těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.