Fandona odstartovala nový koncept crowdfundingu se šachovými velmistry

Ve dnech 28.- 29. března 2017 se v kavárně Šachový Václavák uskuteční setkání šachových velmistrů Viktora Lázničky a Sergeje Movsesjana s jejich fanoušky, kteří jim finančně pomohli k účasti na zahraničních turnajích, v rámci historicky prvních Fandona kampaní celosvětově nového konceptu Prize Money Crowdfunding. Kampaně proběhly na Startovači v prosinci 2016 a v lednu 2017. (TZ)

Dne 28. března od 18h odehraje Viktor Láznička simultánku s fanoušky, kteří ho finančně podpořili, na kterou naváže ve středu 29. března od 18h Sergej Movsesjan posezením se svými přispěvateli.

Fandona umožňuje fanouškům investovat do sportovců/kyň za podíl na jejich výhře. Fanoušci pomáhají sportovcům/kyním naplňovat ambice. Sportovci/kyně odměňují fanoušky z dosažených výher,“ upřesňuje zakladatel Fandony a tvůrce konceptu Prize Money Crowdfunding Juraj Antal.

Více se můžete dozvědět v prezentaci Fandony. O Fandoně psali např. Lidové noviny nebo Šachový týdeník, reportáž natočili na ČT Sport. Fandona připravuje vlastní portál, který bude otevřený pro podporu všech sportovců a sportovních týmů účastnících se soutěží s finančními výhrami.