Další nové funkce e-shopu AT Computers

Ostrava, 5. 4. 2017 – Společnost AT Computers neustává ve zlepšování svého e-shopu a opět jej inovuje – nabízí další nové funkce, které resellerům mohou zjednodušit jejich nákupy či obchodování s ATC, nebo se díky nim dozví další užitečné informace.

Reselleři si nově v menu „Nákup/Faktury/Zápočet“ mohou sami zvolit, které faktury a dobropisy chtějí vzájemně započíst – zvolí datum splatnosti dobropisů, které chtějí započítat, zobrazí si návrh a tlačítkem jej odešlou na cashflow oddělení ATC, jehož pracovníci je budou kontaktovat. Co se týká samotných dobropisů, stačí najet na záložku „Nákup/Faktury/Dobropisy“ a mohou jedním tlačítkem požádat o jejich proplacení na vybraný účet. Pozor, tyto možnosti platí pouze pro potvrzené dobropisy, ale ani to není problém a potvrzení lze provést jedním tlačítkem přímo u dobropisu.

U počítačových her je dostupná nová informace, která udává datum vydání her – najdete ho mezi technickými parametry na kartě produktu a v seznamu her, reselleři mohou hry dle data třídit a mohou filtrovat ty, které teprve vyjdou.

Na vybrané produkty (MB, grafické karty), které prošly testy ve vývojovém oddělení AT Computers, přibyla nová záložka „Recenze a texty“. Pokud si tedy zobrazíte produktovou kartu, např. grafické karty, najdete zde výsledky těchto testů a u některých je i text s recenzí. Podobně byla k některým produktům, na které ATC přišel zajímavý dotaz, přiřazena informace ve stylu „Otázky a odpovědi“. Oba seznamy jsou živé, tzn. neustále doplňované novými testy a recenzemi, otázkami a odpověďmi.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.