LCG New Media hlásí nové prostory i klienty a chce rozšířit tým

V digitální fullservisové agentuře LCG New Media došlo v poslední době k několika novinkám. Firma přesunula své sídlo do nových prostor v Karlíně a podařilo se jí získat několik nových klientů a projektů. V souvislosti s tím hledá dva nové zaměstnance.

Digitální fullservisová agentura LCG New Media se přestěhovala do moderně zrekonstruovaných designových prostor v pražském Karlíně, na adresu Pernerova 659/31a. Design interiérů navrhoval umělec a designér Richard Fischer.

„Prostory ve kterých jsme byli od roku 2012 už pro nás nebyly pohodlné a chtěli jsme najít více kreativní a inspirativní prostředí. Našli jsme úžasné industriální prostory Fabrička, jen kousek od naší bývalé kanceláři v Karlíně, které vznikly předěláním původní fabriky na kanceláře,“ prozradil ředitel LCG New Media Vojtěch Lambert.

Stěhování ale není jedinou novinkou. Agentuře se podařilo získat nové klienty a projekty z oblasti FMCG, průmyslu a obchodu. S nárůstem nového byznysu chce proto LCG NM rozšířit svůj tým, aktuálně hledá posily na pozice account manager a PPC specialista.

LCG New Media pracuje pro 6 značek Omega Pharma, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa, ELAI, Týdny inovací, Inmotion, Beehive, VW Wachal, Inventi a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, Ferring nebo například České energetické centrum.


O LCG NEW MEDIA:

Jsme digitální agenturou skupiny LCG. Pro naše klienty řídíme kampaně na území Evropy, Ruska a Ameriky. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v online prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Jsme také držiteli certifikace a zároveň i Partnerem Google. Úzce kooperujeme také s Facebook. Máme za sebou desítky úspěšných kampaní jak pro středně velké podniky, tak i nadnárodní společnosti. Pracovali jsme nebo pracujeme pro klienty z těchto odvětví: zdravotnictví, farmacie, cestovní agentury, energetika, pojišťovnictví, automobilový průmysl a servis, internetové portály a eshopy, koupelnová studia, zábavní průmysl, pohostinství, výrobní sektor, elektronika a elektrotechnika, FMCG a další. Více informací na www.lcgnewmedia.cz/.

Reklamy