Panasonic představuje high-endovou řadu displejů pro interaktivní digitální reklamu

Společnost Panasonic se rozhodla uvést na trh dvě nové řady robustních a přesných interaktivních displejů s technologií ShadowSense™ Multi-Touch, která je ideální pro aplikace interaktivní digitální reklamy na veřejných prostranstvích.

Společnost Panasonic představí varianty svých displejů AF1 a LF80 s technologií ShadowSense, které budou k dostání ve velikostech 42, 49 a 55 palců. Technologie ShadowSense využívá několik senzorů ukrytých v rámečku displeje, které zajišťují přesné sledování objektů při vstupu do rozsahu záběru senzoru, při setrvání v něm či při jeho opouštění. Dotykový displej díky tomu reaguje velmi pohotově a funguje skvěle i v jasném prostředí.

Modely AF1-SST se řadí mezi špičkové displeje pro aplikace digital signage, které obsahují platformu OpenPort™ se systémem Android a také úložnou a výpočetní kapacitu, takže se zcela eliminuje nutnost použití externího počítače. Tento vylepšený displej umožňuje spouštět aplikace z obchodu Google Play, takže zákazníci díky němu mohou provozovat své vlastní působivé a dynamické aplikace pro digital signage.

Displeje jsou určeny k nepřetržitému non-stop provozu a podporují plynulý režim,“ řekla Florence Antony, marketingová manažerka produktů Panasonic. „Jas 700cd/m² a širokoúhlý obraz zprostředkovaný u modelů LF80-SST panelem IPS zajišťuje jejich dobrou čitelnost i v jasném prostředí.

Řada LF80-SST je dále vybavena technologií DIGITAL LINK™, která umožňuje přenášet audio, video a řídicí signály až na 150 m prostřednictvím jediného kabelu LAN. Díky ostatním řídicím prvkům, jako je například funkce naklonování USB, představují tyto displeje spolehlivé a efektivní řešení pro oblast signage, které upoutá návštěvníky, zákazníky nebo spolupracovníky novým dynamickým způsobem.

Další informace o společnosti Panasonic Visual System Solutions najdete na: http://business.panasonic.eu/visual-system/

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 55,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2015. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/.