Působivá neomezená párty s reproduktory EXTRA BASS™ od Sony

 

  • Řada EXTRA BASS™ se rozrůstá o vysoce výkonné reproduktory GTK-XB60 a GTK-XB90
  • Nabízí vylepšený zvuk basů a zářivá světla, která ladí s vaší hudbou
  • Díky vestavěné baterii s dlouhou výdrží je snadné rozjet párty, kdekoliv budete chtít

 

Sony rozšiřuje řadu EXTRA BASS™ dvěma novými reproduktory, které opravdu nelze přehlédnout. Modely GTK-XB60 a GTK-XB90 řadu posouvají dál, protože se pyšní nejvyšší hlasitosti i největší velikostí. Přesto však zůstávají bezdrátové a přenosné. Nabízejí více funkcí než kdy dřív. takže Můžete tak uspořádat párty podle svých vlastních představ, kdekoliv budete chtít a přitom oslnit všechny své přátele.

EXTRA BASS™ je teď ještě dokonalejší díky vylepšenému hardwaru, který umožňuje reprodukovat mohutný zvuk s vysokým akustickým tlakem. Z těchto reproduktorů budete nadšení, protože nabídnou dlouhou výdrž baterie, tři různé typy napájení, aby párty trvala déle, i možnost bezdrátového propojení s dalšími zařízeními.  

Rozjeďte párty kdekoliv s XB60

Stejná technologie EXTRA BASS™, tentokrát ale s výdrží vestavěné baterie až 14 hodin. Umožní vám vzít tento výkonný reproduktor GTK-XB60 s sebou, kdykoliv se rozhodnete uspořádat párty venku. Mezi režimy baterie AC, Battery a Stamina můžete přepínat, takže párty bude pokračovat neustále dál.

Ale proč zůstávat při jednom? S funkcí Wireless Party Chain je možné propojit až 10 reproduktorů EXTRA BASS™ najednou. Vaše párty ohromí ještě větším výkonem. K reproduktoru můžete připojit víc zařízení najednou – až tři smartphony naráz, takže vaši přátelé se mohou k zábavě snadno přidat a jako DJové pouštět další skladby. Díky zvláštnímu vstupu pro mikrofon si můžete během pozdních párty také společně zazpívat klidně i karaoke!

S trubicovým osvětlením, osvětlením reproduktoru a stroboskopickými světly se vaše párty stane opravdu špičkovou. Osvětlení reproduktoru se totiž přizpůsobí hudbě, kterou milujete – od EDM přes grime po pop. Reproduktory GTK-XB60 se umí synchronizovat s jakoukoliv skladbou. Přizpůsobte si nastavení osvětlení pomocí aplikací Sony Music Center & Fiestable na svém mobilním zařízení. Budete tak moci jedním tahem ruky snadno ovládat veškerou sílu těchto malých, kompaktních, ale výkonných reproduktorů!

S XB90 ucítíte vibrovat basy

Reproduktor EXTRA BASS™ GTK-XB90 disponuje nekonečným osvětlením, které se zrcadlí a násobí tím světla na párty. Přidejte k tomu akustický tlak, který je vyšší než kdy předtím, a bude to vypadat, jako byste sledovali svého oblíbeného DJ naživo.

GTK-XB90, větší bratr reproduktoru XB60, vydrží až 16 hodin po pouhých čtyřech hodinách nabíjení, při kterém využívá jeden ze tří režimů: AC, Battery nebo Stamina. Šetří tak výdrž baterie a zajistí, aby párty jela déle.

Díky dalším párty funkcím v aplikaci Fiestable, jako jsou např. individuálně nastavitelné osvětlení, ovládání pohybem, samplovací efekty a DJ mixážní pult, máte pod kontrolou celou párty i to, jak reproduktor funguje. Nebo to rovnou celé nechte na reproduktoru GTK-XB90. Dokáže sám synchronizovat osvětlení, zatímco vy si užíváte párty. Abyste zábavu ještě více rozmnožili, sáhněte po funkci Wireless Party Chain. Díky ní mohou vaši přátelé připojit své reproduktory EXTRA BASS™ k vašemu, takže rozjedete obrovskou párty, ať už jste kdekoliv.

– Konec –

Model GTK-XB60 bude dostupný od září 2017 v černé, modré a červené barvě.

Reproduktor GTK-XB90 bude dostupný od září 2017 v černé barvě.

Specifikace produktů jsou k dispozici na:

http://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/gtk-xb60

http://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/gtk-xb90

 

O společnosti Sony

Společnosti Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce 2016 (závěr fiskálního roku 31. 3. 2015) úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 68 miliard USD, globální webová stránka: http://www.sony.net/