Každý z vás je šéfkuchař – krok za krokem světovou kuchyní

Praha, 25. září 2017 – Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA vydalo nový speciál časopisu Gurmet Každý z vás je šéfkuchař – krok za krokem světovou kuchyní, který je pokračováním úspěšného loňského speciálu Krok za krokem českou klasikou.

Čtenáři díky srozumitelné formě za pomoci názorných a detailních fotografií hravě zvládnou i náročnější pokrmy jako například svíčkovou Wellington, těstoviny plněné lososovým krémem nebo francouzské makronky. Speciál je sestaven z různých sekcí jako jsou předkrmy, středomořská kuchyně, maso, drůbež, ryby a mořské plody, chuťovky a dezerty, aby si čtenář mohl sestavit celé menu.

„Tento nejnovější speciál časopisu Gurmet pomůže komukoli, tedy i méně zdatným kuchařkám a kuchařům, uvařit v domácích podmínkách desítky jídel z celého světa, ať jde o klasické recepty italské kuchyně, náročnější postupy francouzské ale i exotičtější jídla, která v sobě skrývají méně známé ingredience,” řekla šéfredaktorka Johana Grohová.

Forma krok za krokem je ideální způsob, jak se seznámit i s jídly, které jsme ochutnali na dovolené či v restauraci, ale dosud jsme neměli odvahu je vyzkoušet doma.

Speciál stojí 79 korun a je možné ho koupit na stáncích od 21. září.

 

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je druhé největší české vydavatelství s tržním podílem 17 % trhu. Je součástí investiční skupiny Penta Investments, do které patří i největší slovenské vydavatelství News & Media Holding. VLTAVA LABE MEDIA vydává Deník, nejčtenější zpravodajský deník v České republice a lifestylové tituly Glanc, Story, Gurmet, Kondice, National Geographic, dvouměsíčník Kreativ Praktická žena, tradiční tituly Týdeník Květy, Vlasta, Překvapení a měsíčník Dům a zahrada. VLTAVA LABE MEDIA vydává největší počet televizních časopisů TV magazín, TV star, TV mini, TV expres a Křížovkář TV magazín. Součástí portfolia jsou onlinové tituly www.denik.cz, www.dotyk.cz, www.kafe.cz, www.tipcars.com, www.cars.cz a www.automix.cz.