Premier Group má novou PR agenturu i marketingového ředitele

Společnost Premier Group si pro komunikaci vybrala agenturu Double-U PR, která má od září na starosti kompletní zajištění jejích PR aktivit. Na pozici marketingového ředitele Premier Group nastoupil v říjnu Filip Větrovský, který předtím pracoval jako global brand manager ve společnosti Jan Becher Pernod Ricard.

Agentura Double-U PR má od září na starosti komunikaci společnosti Premier Wines & Spirits s.r.o., která nabízí široký výběr vín, destilátů a nealko nápojů, a také komunikaci restaurací Grand Cru, vinný bar Lodecká 4, Pohostinec Monarch a Premier Mercato.

„Těší nás, že máme v portfoliu klienta z gastro oboru, a jsme přesvědčeni, že díky našim bohatým zkušenostem budeme pro Premier Group přínosem a pomůžeme jí oslovit cílovou skupinu,“ říká Tomáš Iľko, majitel agentury Double-U PR, s.r.o.

Filip Větrovský nastoupil do Premier Group letos v říjnu a je zodpovědný za rozvoj a vedení marketingu skupiny Premier Group v ČR a SR, která má pod sebou značky alkoholu jako například Baron Hildprandt, Wilder, Alt Fernet, Stolichnaya, Flor de Caña, Ron de Jeremy, Greenals a dále také široký sortiment vína či vybrané nealkoholické nápoje. Pod Premier Group spadají také restaurace Grand Cru a vinný bar Lodecká 4, Pohostinec Monarch a Premier Mercato. Filip Větrovský předtím působil jako brand manager ve společnosti Kofola a následně jako global brand manager ve společnosti Jan Becher Pernod Ricard.