GeForce hráči jsou Game Ready na PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Dnes společnost NVIDIA vydala své poslední Game Ready ovladače v letošním roce. Přinášejí podporu pro dnes vydanou plnou verzi titulu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG).

Game Ready v době vydání

Game Ready ovladače jsou dostupné v den uvedení herních titulů nebo ještě před ním a NVIDIA je ladí do poslední minuty, aby dosáhla optimálního výkonu pro ničím nerušený zážitek z hraní. Další zárukou kvality je fakt, že všechny Game Ready ovladače nesou certifikát WHQL od společnosti Microsoft.

NVIDIA úzce spolupracovala s vývojáři PUBG již během režimu předběžného přístupu do hry, aby společně optimalizovali zážitek ze hraní. V srpnu tak byla do jedné z nejpopulárnějších her současnostioznámena integrace ShadowPlay HighlightsHBAO+ a dalších technologií.

“ PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS se rychle stalo velmi významným titulem v oblasti počítačových her a my s PUBG Inc spolupracujeme až do vydání, abychom mohli majitelům grafických karet GeForce poskytnout nejlepší možný zážitek,“ sdělil Tony Tamasi, senior vice president of Content and Technology ve společnosti NVIDIA.

Tým specialistů na vizuální efekty společnosti NVIDIA je vývojářům z PUBG Inc k dispozici, poskytuje jim své zkušenosti s vývojem her a pomáhá studiu do PUBG přidat nejnovější technologie v oblasti grafiky a herní fyziky.

Game Ready pro každý milník

Už od oficiálního vydání PUBG ve verzi 1.0 plní NVIDIA své sliby a vydává nejnovější Game Ready ovladače s aktuálními optimalizacemi a opravami chyb. Hráčům také doporučuje ideální grafické karty pro hraní s 60 FPS na vysoké a ultra nastavení detailů v rozlišeních od 1080p až po 4K.

PUBG je příkladem dlouhodobé podpory her v rámci programu Game Ready ovladačů. Již v srpnu byly uvolněny ovladače optimalizované pro tuto hru v režimu předběžného přístupu. Vzhledem k tomu, že se PUBG neustále vyvíjí a do hry je přidáván nový obsah, funkce a DLC, musí se vyvíjet i tyto ovladače.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS je i nadále nejoblíbenější počítačovou hrou na světě s rekordním počtem hráčů ve službě Steam a více než 25 miliony prodaných kopií. Dnešním dnem PUBG opouští program předběžného přístupu, přidává novou pouštní mapu a spoustu dalších prvků.

Důležité odkazy:

NVIDIA press extranet:

www.nvidia-press.com

Informace o Game Ready ovladačích pro PUBG na GeForce.com:

http://www.geforce.com/whats-new/articles/playerunknowns-battlegrounds-pubg-game-ready-driver

GeForce.com PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS článek s doporučenými specifikacemi:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/playerunknowns-battlegrounds-pubg-geforce-gtx-recommended-gpus

Článek o využití NVIDIA ShadowPlay Highlights v PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS na GeForce.com:

https://www.geforce.com/whats-new/guides/playerunknowns-battlegrounds-pubg-shadowplay-highlights-guide

Popis NVIDIA HBAO+:

https://www.geforce.com/hardware/technology/hbao-plus/technology

Nejlepší cesta jak hrát PUBG je s grafickými kartami GeForce GTX 10. série:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/pubg/

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS:

https://playbattlegrounds.com/main.pu

Twitter: @PUBATTLEGROUNDS

Facebook: @playbattlegrounds

Reklamy