Hra Ylands s nejnovějším updatem přidává nové možnosti v módu Exploration

Hra vyšla rámci služby Steam Early Access na začátku prosince a za takto krátkou dobu si získala přízeň téměř 100 tisíc hráčů.

Jedná se o jednu z větších aktualizací, která do hry přidává několik důležitých prvků a opravuje celou řadu věcí, s nimiž se hráči mohli v předchozích verzích setkat. Klíčovým prvkem tohoto updatu je novinka pro režim Exploration. Hráči nyní začínají s rozbitým generátorem štítu, který po opravení a zapojení vytvoří bariéru od okolního světa. V ní je možné daleko pohodlněji upravovat existující budovy, chránit je před zásahy ostatních hráčů a bezpečně se odpojovat. Ti hráči, kteří již mód Exploration odstartovali, naleznou rozbitý generátor rovnou ve svém inventáři, případně poblíž své postavy.

Druhou velkou změnou je přidání betaverzí dedikovaných serverů. Nejedná se o jejich finální verzi a proto nejsou ani dostupné přímo v herním klientovi. Pro jejich vyzkoušení je nutno kontaktovat tvůrce skrz hru, přičemž vstup vám bude udělen prakticky okamžitě.

Mezi drobné změny se řadí například nové upozornění na fakt, že se hráč vzdaluje v lodi od pevniny (aby nemusel hodiny bloudit na širém moři) a přidání grafických možností zapnutí a vypnutí V-Syncu a limit konkrétního počtu snímků za vteřinu.

Kompletní seznam změn pro tuto aktualizaci naleznete zde.

Reklamy