Toshiba představuje chytré rozhraní dynaEdge s certifikací Microsoft Azure IoT

Kombinace inteligentního cloudu s výkonným rozhraním umožní rychlejší nasazování řešení

Praha 8. ledna 2018 – Společnost Toshiba Client Solutions Co., Ltd. uvádí dynaEdge, vysoce výkonné mobilní zařízení, které představuje rozhraní založené na operačním systému Windows 10 s certifikací Microsoft Azure IoT pro využití nejnovější generace inteligentních cloudových řešení a platformy Intelligent Edge. S využitím možností Azure Cognitive Services a Machine Learning umožní Toshiba dynaEdge pracovníkům odkudkoliv jednoduše přistupovat k centralizovaným zdrojům a vylepšovat je. Jde tak o ideální zařízení pro vzdálenou údržbu, výrobní linky a další průmyslová řešení. Díky integraci služby Skype for Business mohou pracovníci bez problémů a efektivně komunikovat se vzdálenými odborníky a využívat možnost okamžité asistence v případě potřeby.

„Jsme potěšeni, že Toshiba umožní díky novému inovativnímu zařízení dynaEdge, které uvádí na trh, využívat inteligentní cloudová řešení a nabízí inteligentní rozhraní,“ říká Ruston Panabaker, viceprezident Partner Devices and Solutions společnosti Microsoft. „Řešení, která využívají inteligentní zařízení, jako dynaEdge, a služeb Azure IoT, pomohou průmyslovým podnikům dosáhnout nové úrovně provozní efektivity, nacházet nové způsoby spolupráce se zákazníky a tím i další obchodní příležitosti.“

„Spolupráce s Microsoftem nám umožnila vytvořit skutečně inovativní inteligentní rozhraní pro cloudovou platformu, která je navržena tak, aby vyhovovala potřebám rychle se měnících odvětví,“ dodává Norimasa Nakamura, výkonný ředitel, viceprezident a generální ředitel divize klientských řešení společnosti Toshiba Client Solutions Co, Ltd.

Rozšíření zařízení dynaEdge s certifikaci Azure plánuje společnost Toshiba v nejbližší době.

Informace o novinkách, stávajících tiskových zprávách, knihovny obrázků a další kontakty pro média získáte zde: www.toshiba-czech.com/press.

Toshiba on-line

Specifikace a popis nejnovějších produktů společnosti Toshiba včetně dalších informací naleznete na stránkách http://www.toshiba-czech.com/.

Spojit se společností Toshiba se můžete také na našich kanálech v rámci sociálních médií: www.linkedin.com/company/toshiba-business-computing-solutions

O společnosti Toshiba

Společnost Toshiba Corporation přispívá již více než 140 let k udržitelné budoucnosti tím, že vytváří hodnoty s použitím inovativních technologií. Dnes jsou její obchodní oblasti zaměřeny především na nezbytnou infrastrukturu, která podporuje moderní život a společnost. Toshiba se řídí zásadami základního závazku skupiny „Committed to People, Committed to the Future“ a podporuje globální činnosti, které přispívají k vytvoření světa, ve kterém bude usnadněn život budoucím generacím.

Více o společnosti Toshiba se dozvíte zde: www.toshiba.co.jp/worldwide/about/index.html  

Reklamy