Robotický vysavač PUREi9 společnosti Electrolux je nyní dostupnější a nově také ve stříbrném a bronzovém provedení

Společnost Electrolux patří k inovátorům ve svém oboru. Už v roce 2001 uvedla na trh vůbec první robotický vysavač. Nejnovější výsledek několikaleté práce, chytrý robotický vysavač PUREi9 s revolučním designem i technologiemi, byl na trh uveden v říjnu 2017. Nově je PUREi9 k dostání v síti prodejen ElectroWorld a online na Alza.cz a Mall.cz a navíc ve dvou dalších trendy barvách – stříbrné a bronzové.

Opravdu chytrý pomocník v domácnosti

PUREi9 šetří čas i energii. Můžete jej ovládat odkudkoliv a kdykoliv pomocí mobilní aplikace, kterou si mohou zdarma stáhnout jak uživatelé iOS, tak Androidu. Od konce roku 2017 je navíc dostupná také v češtině. Nutností je mít k dispozici připojení k internetu. Poté už stačí nastavit přesné dny v týdnu a čas vysávání a robot provede úklid za vás, aniž byste museli být doma. Díky vysokokapacitním akumulátorům dokáže vysavač pracovat až 60 minut v kuse v závislosti na vysávaném povrchu. Pokud se však během režimu vysávání vybije, vrátí se sám do nabíjecí stanice a po nabití pokračuje v práci přesně tam, kde přestal – vždy dotáhne úklid dokonce. Technologie 3D mapping navigationTM zajišťuje, že PUREi9 nevysává žádnou plochu vícekrát. Robot navíc dokáže rozeznat typy podlah, na kobercích tak automaticky zvýší výkon pro dosažení maximální čistoty.

PUREi9 nezastaví žádný kus nábytku

Díky navigačnímu systému 3D VisionTM, který mapuje prostor pomocí kamery a laserů, se robot nezasekne mezi nábytkem ani nespadne ze schodů. Okraje koberců a drobné výškové rozdíly nejsou pro PUREi9 problém, hladce zdolá překážky až do výšky 2,2 cm. Robot se dostane i do těch nejmenších koutů místnosti díky praktickému trojúhelníkovému tvaru Trinity Shape TM a bočnímu kartáči s magnetickým upevněním.

Robotický vysavač PUREi9 je nyní na českém trhu dostupný v síti prodejen ElectroWorld za akční cenu 21 999 Kč. Nově i v elegantním stříbrném a bronzovém provedení.

O společnosti Electrolux:

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích spotřebičů, který si zakládá na perfektní znalosti potřeb svých zákazníků a úzké spolupráci

s profesionály. Nabízí promyšlená a inovativní řešení pro domácnosti

i profesionální kuchaře. V nabídce naleznete nejen velké spotřebiče, jako jsou chladničky, myčky, pračky, ale také celou škálu produktů v kategorii malé spotřebiče, např. vysavače, roboty, mixéry, šlehače, čističky vzduchu

a klimatizace, produkty péče o prádlo a další malé spotřebiče.

Pro více informací navštivte: http://www.electrolux.cz nebo http://group.electrolux.com

 

Reklamy