Check Point představil nová zařízení Smart-1 pro výkonnější správu zabezpečení 5. generace

Praha, 14. února 2018 Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), přední světový poskytovatel kyberbezpečnostních řešení, představil tři nová zařízení pro správu zabezpečení Smart-1. Novinky navazují na představení Check Point Infinity Total Protection, nového modelu ochrany, který chrání proti hrozbám a útokům 5. generace. Nová zařízení umožňují centralizovanou jednotnou správu politik a pokročilou analýzu protokolů a hrozeb pro monitoring a správu zabezpečení v reálném čase a ochranu před nejnovějšími kyberhrozbami.

Všechny organizace čelí masivním kyberútokům, které se rychle šíří napříč mobilními zařízeními, cloudem a on-premise sítěmi. Tyto sofistikované útoky snadno obejdou konvenční a statické zabezpečení, které dnes používá většina organizací. Nová zařízení Smart-1 poskytují kapacitu paměti až 48 TB, rychlost až 100 000 logů za sekundu a oproti předchozím modelům nabízí až 8x vyšší výkon. To umožňuje bezkonkurečnní správu zabezpečení napříč síťovým, cloudovým a mobilním prostředím pro efektivní kyberochranu.

Tři nová zařízení, Smart-1 525, Smart-1 5050 a Smart-1 5150, poskytují podnikovým IT týmům komplexní a přitom jednoduchou správu zabezpečení a schopnost porovnávat, ukládat a analyzovat obrovské množství nových a starých dat z tisíců síťových zařízení. To zjednodušuje a zrychluje proces správy zabezpečení a posiluje ochranu organizací před kyberhrozbami 5. generace.

„Zařízení z rodiny Smart-1 poskytují zákazníkům agilní a vysoce výkonné řešení pro správu zabezpečení, které poskytuje detailní přehled o stavu zabezpečení,“ říká Gabi Reish, viceprezident produktového managementu a produktového marketingu ve společnosti Check Point. „V jediném zařízení tak mohou organizace nasadit správu zabezpečení s bezkonkurenčním výkonem, a ještě snadněji se tak chránit před nejnovějšími kyberhrozbami.“

Zařízení Smart-1 jsou součástí bezpečnostní architektury Check Point Infinity, která kombinuje prevenci hrozeb v reálném čase, sdílení informací o hrozbách a útocích a nejpokročilejší zabezpečení napříč sítěmi, cloudem a mobilním světem.

Check Point představil nová zařízení v Barceloně na výroční kyberbezpečnostní konferenci CPX 360. CPX 360 se zaměřuje na řešení nejnaléhavějších kyberbezpečnostních problémů a pomáhá zákazníkům všech velikostí vytvořit strategii, jak zůstat krok před novými kyberhrozbami a sofistikovanými hackery.

Pro více informací o nových zařízeních Check Point Smart-1 navštivte stránky https://www.checkpoint.com/products/security-management-platforms/

Sledujte Check Point online:  
Check Point Blog: http://blog.checkpoint.com/
Twitter: http://www.twitter.com/checkpointsw a www.twitter.com/CheckPointCzech
Facebook: http://www.facebook.com/checkpointsoftware
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/check-point-software-technologies

YouTube: http://www.youtube.com/user/CPGlobal

O společnosti Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) je přední poskytovatel kyberbezpečnostních řešení pro vlády a organizace po celém světě. Check Point chrání zákazníky před kyberútoky prostřednictvím unikátních řešení, která nabízí bezkonkurenční úspěšnost zachycení malwaru, ransomwaru a jiných typů útoků. Check Point nabízí víceúrovňovou bezpečnostní architekturu, která chrání podniková cloudová prostředí, sítě i mobilní zařízení, a navíc Check Point poskytuje nejkomplexnější a nejintuitivnější správu zabezpečení. Check Point chrání více než 100 000 organizací všech velikostí.

Reklamy