Deník E15 vydává první letošní číslo magazínu E15 Premium “Jak být bohatý”

Magazín E15 Premium dnes titulem Jak být bohatý vstupuje do druhého ročníku. V prvním letošním čísle čtenář najde celou škálu tipů, kam a do čeho investovat a jak si z těchto pestrých možností na trhu vybrat. Součástí magazínu je i speciální příloha Kryptoměny s praktickými radami, jak virtuální měny těžit, jak je koupit, uschovat a jak s nimi investovat.

Protože tradiční investiční nástroje v poslední době kvůli nízkým úrokům příliš nevynášejí, pouštějí se investoři do stále bizarnějších sázek, aby vůbec něco vydělali – stejně jako před finanční krizí v roce 2008. Zkušených manažerů investičních fondů jsme se proto zeptali, jak si vybudovat ideální portfolio, které odolá různým turbulencím na trzích. Čtenář si tak podle něj může snadno poskládat vlastní odolnou sestavu svých investic.

Trendem posledních let jsou fondy kvalifikovaných investorů, které vkládají peníze svých klientů do rozmanitých komodit od půdy až po víno. Velmi aktivní investiční možnosti skýtá také start-upová scéna, která v poslední době silně přitahuje řadu movitých lidí. Více se o fungování fondů a investicích do start-upů čtenář dozví v rozhovoru s partnerem investiční společnosti Credo Ventures Ondřejem Bartošem.

K tématu Investice & Bohatství pořádá deník E15 7. březnaNárodní technické knihovně konferenci. Na programu je diskuze o výše zmíněných tématech: o kryptoměnách, investicích do realit či veteránů, o akciích a o venture kapitálu a private equity. Mezi řečníky jsou čeští prvoligoví investoři a správci aktiv jako Štěpán Ašer a Dan Drahotský z J&T Banky, Ondřej Fryc z Reflex Capitalu, Ondřej Bartoš z Credo Ventures, Václav Dejčmar, Luděk Palata z BHS a řada dalších. Akci moderují známí ekonomové Lukáš Kovanda a Aleš Michl.

Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Každé číslo je hloubkovou sondou do jednoho aktuálního byznysového segmentu a utváří tak platformu pro odborné diskuze o klíčových tématech. Letos se mohou čtenáři těšit na praktické rady, jak získat vlastní dům či byt, nebo na magazíny věnované zdravotnictví, komerčním nemovitostem, školství či inovacím v průmyslu a energetice.

Časopis bude k dostání ve stáncích distributorů Relay a Geco, dále přes SMS prodej a na webových stránkách www.e15.cz.

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a MobilMania.cz.

 

Reklamy