Bose představuje reproduktor pro profesionální akustické hraní na veřejnosti

Bose uvádí na trh přenosný reproduktor pro písničkáře, akustické koncerty na veřejnosti a buskery – Bose S1 Pro System. Toto akustické kombo s volitelnou baterií pro produkci mimo dosah elektřiny ozvučí okamžitě po zapojení hudební vystoupení pro několik desítek posluchačů s využitím až tří vstupů, například kytary mikrofonu a hudby z externího zdroje s možností využití Bluetooth.

Praha, 22. února 2018 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představuje geniální řešení pro ozvučení barových koncertů, vystoupení buskerů a písničkářů. Reproduktor Bose S1 Pro z řady profesionálních hudebních produktů poskytuje kompletní, a přitom mimořádně kompaktní řešení all-in one s možností zapojení až tří vstupů současně a využitím vestavěného reverbu. Díky promyšlené konstrukci lze Bose S1 Pro využít také jako pódiový odposlechový monitor.

Instalace setupu hudební produkce je dílem několika málo minut, protože Bose S1 Po má vše potřebné v jediném celku s hmotností 6,8 kg. Konektivita zahrnuje jednak dva combo vstupy XLR pro mikrofon, kytaru, elektrické piano či jiný nástroj. Každý z nich má samostatnou ekvalizaci výšek a basů a individuální nastavení úrovně vestavěného reverbu. Ty doplňuje třetí, linkový vstup pro podkresovou hudbu z dalšího zdroje, kterým může být mobilní telefon, MP3 přehrávač, nebo počítač. Pro připojení lze využít buď tradiční sluchátkový 3,5 mm konektor jack, nebo bezdrátový přenos pomocí Bluetooth.  Tento vstup má samostatně nastavitelnou úroveň hlasitosti. Kompletní možnosti doplňuje linkový výstup, který slouží k připojení dalšího případného reproduktoru. S využitím linkového vstupu je možné využít Bose S1 Pro i jako pódiový odposlech.

Díky promyšlené konstrukci lze Bose S1 Pro postavit dle potřeby a situace na šířku, výšku, s reproduktorem situovaným buď vpřed, nebo šikmo vzhůru. Kromě toho je na spodní straně závit pole mount pro montáž na reproduktorový stativ.

Hudební produkce bez elektřiny

Pro pouliční hraní nebo všude tam, kde je komplikovaný přístup k elektrické síti, je volitelně k dispozici li-on baterie, kterou lze snadno vložit do reproduktoru, a s níž lze hrát dle využití až 6 hodin. Toto rozšíření ocení zejména buskeři při své hudební produkci venku.

Akustické kombo Bose S1 Pro má rozměry 33,2 x 28,2 x 24 cm a jeho celková hmotnost bez baterie je 6,8 kg. Na našem trhu je nyní již k dispozici, a to prostřednictvím distributorů společnosti BaSys, za doporučenou koncovou cenu 15 990 Kč (599 €). Baterie je k dostání za 3 890 Kč (149 €).

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.

Reklamy