Martina Lovčíková ředitelkou divize pro koncové zákazníky Nordic Telecomu

Praha 2. března 2018 – Manažerský tým telekomunikačního operátora Nordic Telecom posílil o novou ředitelku divize pro koncové zákazníky. Martina Lovčíková přichází ze společnosti aplis.cz, kde byla jako členka představenstva zodpovědná za rozvoj obchodu a marketing. V managementu Nordic Telecomu bude mít na starosti nově budovanou oblast retailu a nabídku služeb na frekvenci 3,7 GHz, již operátor vydražil v loňské aukci Českého telekomunikačního úřadu.

Martina Lovčíková vystudovala VŠE v Praze, obor Mezinárodní obchod. Má bohaté zkušenosti z celé řady marketingových a obchodních pozic v bankovnictví a telekomunikacích, působila také jako konzultant pro obchodní a marketingovou strategii, transformaci obchodních kanálů a poradenství v oblasti fúzí a akvizic.

Oboru se věnuje od roku 1994, kdy se podílela na rozjezdu tehdy vznikajících společností ŠkoFIN a CitiLeasing, dceřiné společnosti Citibank. V Citibank později zaváděla služby pro segment malých a středních firem a retailové bankovnictví. V Telefónice O2 pracovala jako výkonná ředitelka pro firemní segment s odpovědností za vybudování integrovaného operátora a transformaci B2B partnerské sítě. Několik let pracovala také jako obchodní ředitelka společnost CCS Česká společnost pro platební karty.

Reklamy