Samsung spouští předprodej nových televizorů QLED. Zákazníci navíc zdarma získají signovanou fotografii od Tomáše Třeštíka

Tomáš Třeštík se stal ambasadorem nové řady televizorů QLED, pro které nafotil sérii newyorských scenerií.

Praha, 27. března 2018 – Společnost Samsung zahájila předprodej svých nových televizorů QLED, které byly celosvětově představeny na začátku března v New Yorku. Samsung odhalil ceny jednotlivých modelů a pro první majitele těchto vlajkových lodí má navíc i dárek. K jakémukoliv televizoru QLED 2018 zakoupenému v předprodeji dostane zákazník velkoformátovou autorskou fotografii předního českého fotografa Tomáše Třeštíka s vlastnoručním podpisem.

Třeštíkova série bude k dispozici kromě vytištěných fotografií jakožto dárků v předprodeji i ve standardní výbavě režimu Ambient televizorů QLED 2018.

„Miluju design ve všech jeho podobách a televize, která se chová jak chameleon a při vypnutí doslova splyne se stěnou mého obývacího pokoje je nesmírně lákavá. Jako pro fotografa je pro mě pochopitelně velice důležitá i obrazová kvalita a jsou to právě nové televize Samsung QLED, které naprosto dokonale zobrazují každičký detail zachycený na fotografii,“ říká fotograf Tomáš Třeštík.

Předprodej modelů z nové řady QLED TV (mimo řadu Q6) je možný až do 29. dubna 2018 na https://www.obchod-samsung.cz/.

Ceny televizorů Samsung QLED 2018:

Model Cena
QE75Q9FNATXXH 149 990 Kč
QE65Q9FNATXXH 99 990 Kč
QE55Q9FNATXXH 75 990 Kč
QE65Q8CNATXXH 89 990 Kč
QE55Q8CNATXXH 64 990 Kč
QE65Q8FNATXXH 86 990 Kč
QE55Q8FNATXXH 61 990 Kč
QE75Q7FNATXXH 109 990 Kč
QE65Q7FNATXXH 79 990 Kč
QE55Q7FNATXXH 54 990 Kč
QE75Q6FNATXXH 99 990 Kč*
QE65Q6FNATXXH 69 990 Kč*
QE55Q6FNATXXH 44 990 Kč*
QE49Q6FNATXXH 39 990 Kč*

* Modely z řady Q6 nelze předobjednat.

Modelová řada televizorů QLED 2018 nabízí mnoho novinek, které podpoří skvělou kvalitu obrazu, inteligentní funkce i televizor jakožto jedinečný interiérový prvek:

Přímé zadní podsvícení Direct Full Array

Kontrastní technologií přímého zadního podsvícení Direct Full Array (DFA) budou vybaveny výhradně modely televizorů Q9F. Systém přesně řízených LED diod zajišťuje dokonale čistý kontrast napříč všemi záběry zobrazenými na obrazovce.

Režim Ambient

Dokonalému vzhledu nové modelové řady televizorů QLED napomáhá režim Ambient, který nabízí přidanou hodnotu v době, kdy zákazníci televizor nesledují, díky čemuž se z televizoru v režimu Ambient stává skutečné domácí informační centrum. Režim Ambient přes mobilní aplikaci rozpozná barvu a vzor zdi, na které je televizor nainstalován, a dokáže obrazovku přizpůsobit dekoru interiéru, čímž vznikne elegantní, zdánlivě průhledná obrazovka a zákazníci již tak na vypnutém televizoru neuvidí jen prázdnou černou plochu. Televizor také dokáže rozpoznat přítomnost člověka pomocí integrovaného pohybového senzoru a díky tomu aktivovat obsah na obrazovce a zase ho vypnout, když z místnosti všichni odejdou. Do budoucna budou v režimu Ambient dostupné i informace z oblasti počasí, dopravy atd.

One Invisible Connection

Díky řadě funkcí, jejichž cílem je usnadnit každodenní život zákazníků, přináší nová modelová řada televizorů QLED možnosti, které byly dříve nemyslitelné. Jediný nový kabel One Invisible Connection postačí k propojení televizoru, externích zařízení a elektrické zásuvky. Tento kabel dokáže přenášet data i elektrický proud zároveň, čímž zajistí nerušený vzhled přístroje. Jde o vůbec první kabel pro televizory, který v jediném svazku dokáže přenášet vysokokapacitní audiovizuální data rychlostí světla a zároveň zajistit napájení. K výrobě kabelu se používá teflon, jenž je odolný vůči vysokým teplotám a pro svou odolnost je využíván v řadě odvětví. Součástí kabelu je také izolační systém, který v případě porušení kabelu přeruší přívod elektrického proudu; majitelé televizoru tak mohou být zcela v klidu a zároveň se tím zvyšuje životnost výrobku.

Chytrá TV

Vedle nové kvality obrazu a designových vylepšení je nyní modelová řada chytrých televizorů Samsung pro rok 2018 ještě chytřejší. Funkce snadného přihlášení (Effortless Login) zásadně zrychlila počáteční připojování k wi-fi a dobu nastavení aplikací při prvotním nastavení televizoru, čímž se zpříjemní uživatelský zážitek při této činnosti.

Další informace o nových televizorech QLED a předprodeji získáte na www.samsung.cz.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

 

Reklamy