První profesionální videoklip natočený na mobilní telefon Samsung Galaxy S9+

Paulie Garand vydal k novému singlu Kolem stolu unikátní videoklip

Praha, 10. dubna 2018 – Rapper Paulie Garand vypustil do světa unikátní videoklip na nový singl Kolem stolu, na kterém excelují rovněž rapper Separ a duo Nerieš. Videoklip je jako první v České republice a na Slovensku natočený kompletně na mobilní telefon Samsung Galaxy S9+. Videoklip se natáčel v dubnu 2018 v garážích OC Kotva, na baseballovém hřišti v Praze nebo na vrakovišti poblíž Bratislavy. 

Už na konci předešlého roku byla skladba Runway předzvěstí toho, že dvojice Paulie Garand & Kenny Rough má nabito, což dokazuje i svým novým singlem Kolem stolu. Ten je první oficiální vlaštovkou jejich chystané desky, která vyjde ještě tento rok, a to 2. prosince 2018. Na track si pozvali slovenské posily – opancéřovaného Separa a sehranou dvojku Nerieš, která vévodí na refrénu. Celou skladbu doprovází jak už je zvykem rovnou i vizuál pod vedením režiséra Tomáše Kasala. Unikátní videoklip je jako první v České republice a na Slovensku natočený kompletně na mobilní telefon Samsung Galaxy S9+.

Většina záběrů se natáčela za tmy, abychom ukázali, že natočit kvalitní videoklip je v současné době možné i na mobilní telefon, a to téměř za každých podmínek. Navíc se v klipu objevují i speciální efekty telefonu jako je slow motion,“ řekl Paulie Garand.

Klip vznikl ve spolupráci a za podpory společnosti Samsung, se kterou Paulie Garand oficiálně spolupracuje od minulého roku jako ambasador, zejména na sociálních sítích.

Videoklip je k vidění na https://www.youtube.com/watch?v=emUpT13QYEc.

Video z natáčení videoklipu je k vidění zde:

https://www.youtube.com/watch?v=rTsc9DiqnAA&t=1s.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

Reklamy