CorelDRAW Graphics Suite 2018: Řešení grafických návrhů nabízí bezkonkurenční kreativitu a produktivitu – od myšlenky až po výstup

 

Největší aktualizace za několik posledních let přináší zásadní inovace pro urychlení realizace uživatelských vizí a pro výsledky v té nejvyšší kvalitě

 

Praha – 11. dubna 2018: Corel, přední světová softwarová společnost, představila CorelDRAW® Graphics Suite 2018. Nejnovější verze nástroje pro grafické úpravy je nabita výkonnými funkcemi a aktualizacemi, které pomáhají profesionálním grafikům převést kreativní nápady na profesionální a vizuálně působivé návrhy. Sada reaguje na zpětnou vazbu od uživatelů a nabízí nové možnosti návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšením pracovních postupů, které urychlují tvorbu výjimečných výstupů, od velkoformátových tisků až po online grafiku.

„Nezáleží na odvětví ani zkušenostech, každý, kdo pracuje s grafikou, požaduje v zásadě to samé: aby mohl tvořit bez omezení, dodávat působivé finální produkty a vše zvládnout v zadaném termínu,“ říká John Falsetto, vedoucí oddělení správy produktů CorelDRAW a produktivity. „Na verzi 2018 jsme úzce spolupracovali s komunitou CorelDRAW, abychom našli ideální rovnováhu mezi tím, co je možné a co je praktické. Nový režim Symetrie, který umožňuje experimentovat a kreslit ohromující obrázky během několika minut, si opravdu užijete. Jednodušší a promyšlenější přístup k základním prvkům návrhu, jako je práce s uzly a obrázky, zajišťuje, že každý projekt dodrží termín i rozpočet. Výsledkem je výkonná sada, která podporuje vaše pracovní postupy – od inspirace po bezchybný výstup.“

Největší aktualizace CorelDRAW Graphics Suite 2018 nabízí nové kreativní možnosti a podporuje dramatické zvýšení produktivity ve všestranném návrhářském prostředí, které je známé svým snadným používáním. Mezi hlavní výhody patří:

Popusťte uzdu kreativitě a vytvářejte nový vzhled, jehož dosažení by dříve bylo příliš náročné:

 

 • NOVINKA! Režim kreslení Symetrie: Vytvářejte v reálném čase širokou paletu symetrických obrazců, od těch jednoduchých až po ohromující mandaly a složité kaleidoskopické efekty. Navrhujte komplexní grafiku s nástrojem, který automatizuje dříve zdlouhavé a náročné pracovní postupy.
 • NOVINKA! Efekt Přidat perspektivu: Dodejte svým projektům iluzi vzdálenosti a hloubky s použitím perspektivy rastrů nebo vektorových objektů přímo v okně kreslení. Ideální pro tvorbu modelů a návrhů a získání představy o výsledném vzhledu uměleckého díla.
 • VYLEPŠENÍ! Nástroj Dynamika, Pointillizer™ a PhotoCocktail™: Pomocí nástroje Dynamika, který je nyní zahrnut přímo v sadě CorelDRAW, můžete snadno dodat pohyb nebo zaostřit na prvek kresby. Vyzkoušejte nástroj Pointillizer při tvorbě vysoce kvalitní vektorové mozaiky z vektorových a rastrových objektů a experimentujte s nástrojem PhotoCocktail při návrzích ohromujících fotografických koláží.

 

Díky výkonným aktualizacím napříč sadou můžete pracovat rychleji a dodávat vysoce kvalitní umělecká díla a výstupy:

 • NOVINKA! Nástroj Blok stínu: Interaktivní funkce, která výrazně zkracuje čas přípravy souboru k výstupu, umožňuje přidávat syté vektorové stíny k objektům a textu.
 • NOVINKA! Zarovnání a rozmístění uzlů: Zarovnávejte uzly pomocí obdélníkového pole výběru, okraje nebo středu stránky, nejbližší čáry mřížky nebo určeného bodu. Mezi uzly umožňuje snadno přidávat i rovnoměrné vodorovné nebo svislé mezery.
 • VYLEPŠENÍ! Užijte si zjednodušený proces návrhu: Aplikace CorelDRAW 2018 nabízí širokou škálu aktualizací, včetně přizpůsobených náhledů křivek, aktualizovaných vektorových náhledů, přepracovaných nástrojů Výplň a Průhlednost a nového nástroje Přepnutí přichycení, které podpoří kreativitu a usnadní každodenní úlohy.

Další možnosti práce s fotografiemi a obrázky díky novým funkcím v aplikacích PHOTO-PAINT® 2018 a CorelDRAW 2018 a přidanému výkonu produktu AfterShot® 3 HDR:

 

  • NOVINKA! Interaktivní narovnání fotografií: Umožňuje interaktivní otáčení křivých obrázků. Díky snadnému přístupu ke všem ovládacím prvkům na obrazovce nebo na panelu vlastností získáte perfektní výsledky během několika sekund.
  • NOVINKA! Interaktivní přizpůsobení perspektivy fotografií: Interaktivní nástroj Korekce perspektivy umožňující přizpůsobení perspektivy budov, orientačních bodů nebo objektů na fotografiích.
  • NOVINKA! Použití obálek na rastry: Vytvarujte rastr interaktivně jeho umístěním do obálky a přetažením uzlů. Pomocí předvoleb obálky nebo vytvoření vlastních obálek můžete snadno a plynule prolnout rastr do ilustrace.

 

 • NOVINKA! AfterShot 3 HDR: Umožňuje profesionální a nedestruktivní opravy a vylepšení fotografií ve formátu RAW nebo JPEG a vytvářet obrázky HDR (High Dynamic Range).

 

Inovace navržené pro nejnovější technologie a pracovní postupy:

 • VYLEPŠENÍ! Nástroj LiveSketch™: Okamžité vytváření náčrtů a návrhů. LiveSketch je převratný nástroj pro kreslení, který využívá výkonu umělé inteligence a umožňuje se zvýšenou přesností kreslit na počítači stejně přirozeně jako na papír.
 • VYLEPŠENÍ! Podpora zařízení s perem a stylusem: Při práci s perem a tabletem nyní můžete používat tlak k ovlivnění velikosti hrotu gumy, pomocí sklonu a směru nastavit plochost i otočení a otočením pera aktivovat nástroj Guma. Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 nabízí i nejmodernější podporu zařízení Microsoft Surface Dial.
 • NOVINKA! Publikování do WordPressu: Posílejte práci přímo do knihovny médií WordPress. Navíc můžete převést objekty nebo celý projekt na soubory JPEG, GIF nebo PNG a nahrát je na účet WordPress.
 • NOVINKA! Časovač projektu: Nástroj, který nabízí přesný a přirozený způsob sledování času projektu a který uživateli pomůže s organizací, účtováním klientům a získáním přehledu o využití času.

Obsah sady CorelDRAW Graphics Suite 2018, která je ideálním řešením pro projekty všech velikostí, od návrhu log přes webovou grafiku až po billboardy:

 • CorelDRAW® 2018 – Vektorové ilustrace a stránkový zlom
 • PHOTO-PAINT® 2018 – Úpravy obrázků
 • Font Manager™ 2018 – Nástroj pro správu a zkoumání písem
 • PowerTRACE® 2018 – Převod rastrů na vektorovou grafiku (zahrnuto jako součást aplikace CorelDRAW 2018)
 • CONNECT™ 2018 – Program pro vyhledávání obsahu
 • CAPTURE™ 2018 – Nástroj pro tvorbu snímků obrazovky
 • AfterShot™ 3 HDR – Editor fotografií ve formátu RAW
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4 – Modul plug-in pro zvětšení digitálních obrázků

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 dále zahrnuje: 10 000 klipartů a digitálních obrázků, 2 000 digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, přes 1 000 druhů písem, 350 profesionálně navržených šablon, 2 000 šablon vozidel, přes 500 interaktivních rámečků a fotorámečků a více než 600 přechodových, vektorových a rastrových výplní. Umožňuje okamžité započetí práce díky přepracované úvodní obrazovce, odborným vysvětlivkám a radám k produktu, výukovým videím a dalším pomůckám.

Při nákupu produktu CorelDRAW Graphics Suite je důležité mít možnost volby:

 • Trvalá licence: Zahrnuje jednorázovou platbu za trvalou licenci bez dalších měsíčních nebo ročních nákladů.
 • Předplatné: Nabízí nízké roční náklady a možnost přestat s platbami, pokud již software nepotřebujete. Dokud bude předplatné aktivní, budete mít přístup k nejnovější verzi.

Další informace o možnostech nákupu produktu najdete na adrese www.coreldraw.com/purchase.

Dostupnost a ceny

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 je nyní dostupná pro Windows v angličtině, němčině, italštině, francouzštině, španělštině, brazilské portugalštině, holandštině, polštině, češtině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině, turečtině a japonštině. Plná verze je k dostání za 19 000 Kč. Registrovaní uživatelé kterékoli předchozí verze sady CorelDRAW Graphics Suite mohou získat upgrade za 9 500 Kč (neplatí pro verze NFR, OEM a Academic). Předplatné činí 6 626 Kč za rok. Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.

Podnikoví klienti mohou využít možností objemových licencí a údržby, které nabízejí výhody včetně síťového nasazení a virtualizace.

Další informace a bezplatnou 15denní zkušební verzi ke stažení (bez nutnosti platebních údajů) najdete na adrese www.coreldraw.com.

O společnosti Corel

Corel je přední světová softwarová společnost. Náš cíl je prostý: pomáhat lidem při dosahování nových úrovní kreativity, produktivity a úspěchu. Další informace naleznete na adrese www.corel.com/cz/.