Vítková, Krčmář, či někdo jiný? Čtenáři iDNES.cz mohou v anketě Biatlonista roku zvolit svého favorita

Zpravodajský portál iDNES.cz mediální skupiny MAFRA, který je společně s deníkem MF DNES dlouholetým mediálním partnerem českého biatlonu, v dubnu opět vyhlásil anketu Biatlonista sezony podle iDNES.cz a nabízí ohlédnutí za uplynulou sezonou plnou emocí.  Pro svého biatlonového krále či královnu mohou čtenáři iDNES.cz hlasovat až do 30. dubna 2018.

Tradiční anketa o nejlepší biatlonisty podle iDNES.cz má letos pět nominovaných osobností, mezi nimiž nechybí olympijští medailisté a hlavní favorité: Veronika Vítková, která se stala od začátku sezony tahounkou české reprezentace, a Michal Krčmář, jemuž se podařilo ideálně vyladit na vrchol sezony. Dalšími nominovanými jsou Markéta Davidová, Ondřej Moravec a Tomáš Krupčík.

„Uplynulá sezona přinesla českým fanouškům biatlonu spoustu emocí v různých ohledech. Co se týká sportovních výkonů, pak nejvíc určitě dva medailové úspěchy na zimních olympijských hrách. Jsem zvědavý, který z nich naši čtenáři ocení víc, případně jak zohlední další výsledky z celé sezony,“ říká Ondřej Trunečka, vedoucí sportovní redakce iDNES.cz.

Slavnostní galavečer, na němž bude vyhlášen Biatlonista roku, proběhne 21. května 2018 v pražském klubu Forum Karlín. Kromě hlavní kategorie bude během večera vyhlášena také anketa „Biatlonista sezony 2017/2018 podle čtenářů iDNES.cz“.


O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA

Multimediální skupina MAFRA patří k nejsilnějším mediálním společnostem v České republice. Je zastoupena všemi mediatypy – printem, on-linem, TV a rozhlasem. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net, magazín o běhání RunGo.cz a realitní web reality.idnes.cz. Do skupiny dále patří  zábavný videoportál Playtvák.cz, hudební stanice Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ, největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka, unikátní projekt Dárkomat, který nabízí dárkové karty atraktivních a oblíbených značek a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě. Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společnostmi ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing a Ledmultimedia. MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. Na Slovensku je portfolio skupiny zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. Nedílnou součástí mediální skupiny MAFRA jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.

Reklamy