Genesis rozšiřuje produktovou řadu herních PC skříní Titan o nový model

24. 4. 2018 –  Genesis Titan 750 je novinkou v produktové řadě PC skříní Titan. Příznivá cena, design, kvalita provedení i celkový poměr cena výkon představují základní výhody této skříně. Je určena pro desky velikosti ATX, micro-ATX a mini-ITX a dodává se ve třech barevných provedeních podsvícení.

Atraktivní design a příznivá cena
Novinka se značkou Genesis je nejen dostatečně prostorná, vybavená mnoha funkcemi ale i uživatelsky velice přívětivá. Hráči počítačových her i počítačoví nadšenci ocení navíc atraktivní design a příznivou cenu.

Na první pohled zaujme atraktivní podsvícení ventilátorů
Značka Genesis se snaží maximálně usnadňovat práci při sestavování počítače. Titan 750 je již předem osazen čtyřmi výkonnými ventilátory. Tři jsou na předním panelu, jeden vzadu. Ventilátory jsou výrazně podsvíceny LED osvětlením. Skříň se dodává ve třech barevných variantách podsvícení: červená, modrá nebo zelená.

Na všechno je dobře vidět

Přední panel je vyroben z průhledného akrylátu, což umožňuje pozorovat efektní barevné podsvícení. Prosklená je i část bočního panelu, která umožňuje pohled do vnitřních částí skříně a nabízí na odiv použité komponenty a další hardware.

Praktické uspořádání vnitřních prostor je klíčové

Vedle chladicího výkonu je v případě počítačových skříní důležité i vnitřní uspřádání. Titan 750 nabízí dostatek prostoru pro instalaci grafické karty o šířce až 385 mm a chlazení s výškou až 155 mm. Prachové filtry jsou umístění v horní i spodní části skříně. Pro praktické a přehledné uspořádání kabelů je vyčleněn vlastní prostor za základní deskou.

Tichý provoz

Při plném provozu ventilátory chlazení vytvářejí hluk, proto skříň Titan 750 umožňuje ovládat otáčky jednotlivých ventilátorů a volit dle potřeby mezi tichým chodem, nebo vysokým výkonem chlazení. Výkon chlazení je dále podpořen funkčním designem a vnitřním uspořádáním skříně.

Dostupnost a cena
PC skříň Genesis Titan 750 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 924 Kč včetně DPH.

Specifikace

 • Materiál: SPCC ocel, ABS plasty
 • Formát základní desky: ATX, Micro ATX, Mini ITX
 • Počet pozic: 2 × 2,5″ SSD, 2 × 3,5″ HDD
 •  I/O Panel:1 × USB 3.0, 2 × HD Audio Jack, 2 ×USB 2.0, ovládání ventilátorů
 • Počet ventilátorů: max. 5
 • Předinstalované ventilátory s ovládáním otáček:
 • Přední: 3 × 120 mm LED
 • Zadní: 1 × 120 mm LED
 • Horní: 1 × 120 mm (volitelný)
 • Výška chlazení: 155 mm
 • Šířka grafické karty: max. 385 mm
 • Hmotnost: 6,3 kg
 • Rozměry (mm): 439 × 190 × 448

Více na:

http://genesis-zone.com/en/product/titan-750-gaming-pc-case/

https://www.facebook.com/GenesisGamingZone

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.

Reklamy