TrueCam je partnerem Rallye Šumava Klatovy 2018 a Václava Pecha jr.

Autokamery TrueCam podporují české automobilové soutěže a po loňském Mistrovství ČR v Rallye 2017 tu byla Šumava a Václav Pech.

Praha, 24. dubna 2018 – Značka TrueCam, lídr na trhu záznamových kamer do auta na českém a slovenském trhu a aktuálně působící v celé řadě zemí střední a východní Evropy (Německo, Polsko, Maďarsko, Litva, Bulharsko), se stala partnerem automobilové soutěže Rallye Šumava Klatovy 2018. Současně se stala patronem českého rallyového závodníka Václava Pecha ml.

„Autokamery TrueCam mají k automobilovému sportu velmi blízko. Po loňské partnerské spolupráci v rámci Mistrovství ČR v Rallye 2017 jsme se tentokráte spojili s jednou z nejstarších automobilových soutěží v ČR,“ říká Petr Kurz, marketingový ředitel společnosti Elem6, která je vlastníkem značky TrueCam. „Také jsme se dohodli s Václavem Pechem ml., že se stane tváří značky pro rok 2018,“ dodává P. Kurz.

Na letošní Rallye Šumava bylo možné ve stánku TrueCam v diváckém zázemí seznámit s kompletní řadou autokamer TrueCam a vyzkoušet si jejich funkce a vlastnosti na vlastní kůži. Připraven byl i automobilový simulátor ve virtuální realitě, takže se diváci mohli v čase mezi rychlostními zkouškami vyzkoušet své dovednosti. Radost měl mít i vítěz Rallye Šumava 2018, který dostal jako jednu z cen autokameru TrueCam A5 Pro s WiFi.  A jelikož TrueCam podporuje bezpečnost na silnici, v den závodu TrueCam hostesky rozdávali divákům „Bezpečnostní desatero na rallye“, kde se dočetli, jak se bezpečně chovat na trati a co dělat v krizových situacích.

A co na to Václav Pech ml.?

Záznamové kamery do auta nabízí řešení pro celou řadu situací, se kterými se mohou motoristé setkat. Kamery do auta TrueCam pomáhají při prokazování dopravních nehod a přestupků třetí osobou, vyhnutí se křivému obvinění ze strany třetí osoby, zachycují silniční piráty a vandaly, nebo přispívají k ochraně vozu v době nepřítomnosti. To jsou skutečnosti, proč by kamera měla být součástí každého vozu,“ říká Václav Pech mladší.

Václav Pech bude v rámci spolupráce testovat autokamery TrueCam a jeho zkušenosti budou využity při navrhování nových modelů. Zároveň se v průběhu roku bude zapojovat do marketingových aktivit značky TrueCam v ČR a na Slovensku. V současnosti je Václav Pech mladší pětinásobný mistr České republiky v rallye, trojnásobný mistr republiky ve sprintrallye, dvojnásobný mistr Slovenska v rallye a druhý vicemistr Evropy z roku 2003.

Jeho sportovní stránky naleznete zde: http://www.vaclavpech.cz/ a Facebook zde: https://www.facebook.com/V%C3%A1clav-Pech-jun-150325365058532/

 

Reklamy