Samsung představuje chytré telefony Galaxy A6 and A6+ s pokročilým fotoaparátem, stylovým designem a novými funkcemi pro každodenní použití

Stylový a praktický chytrý telefon s nezaměnitelným rukopisem vybavený pokročilým fotoaparátem

Praha 2. května 2018 – Společnost Samsung Electronics představuje chytré telefony Galaxy A6 a A6+ přinášející kombinaci každodenní praktičnosti a stylového designu ve spojení s pokročilým fotoaparátem, který uživatelům dává větší možnosti sebevyjádření. V České republice se začnou prodávat 18. května ve dvou variantách (Single SIM a Dual SIM) a třech elegantních barvách: fialové, zlaté a černé. Doporučená maloobchodní cena modelu Galaxy A6 je 7 999 Kč, u modelu A6+ pak 8 999 Kč.

„Ve společnosti Samsung jsme odhodláni nabídnout našim zákazníkům při používání chytrých telefonů ten nejlepší zážitek a zároveň vycházet vstříc jejich praktickým potřebám,“ uvedl Junho Park, viceprezident pro globální plánování výrobků divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Telefony Galaxy A6 a A6+ čerpají ze zkušeností společnosti Samsung v oblasti chytrých telefonů a nabízejí kombinaci praktických funkcí zpříjemňujících každodenní užívání ve spojení s impozantním fotoaparátem, který uživatelům umožňuje zachycovat, upravovat a sdílet mimořádné okamžiky způsobem, kterým jedinečně vyjádří vlastní osobnost.“

Díky výkonnému přednímu a zadnímu fotoaparátu umožňují telefony Galaxy A6 a A6+ zachycovat překrásné snímky a selfíčka kdykoli, kdekoli a snadněji než dříve. Nastavitelný přední LED blesk umožňuje pořizovat stylová selfíčka ve dne i v noci. Zadní fotoaparát vybavený objektivem s vysokou světelností umožňuje pořizovat ostré, jasné fotografie i za nepříznivých světelných podmínek bez ohledu na denní dobu, aniž by přitom utrpěla kvalita obrazu.

Duální fotoaparát1 modelu Galaxy A6+ dokonce dokáže záběry a momenty, na kterých nám záleží, ještě vylepšit použitím režimu Live Focus, který uživateli umožňuje pozměnit hloubku ostrosti a upravit zaostření nejen před pořízením snímku, ale i po něm. Uživatelé mohou obohatit své snímky rozostřeným pozadím v řadě tvarů včetně srdce, hvězdy a dalších.

Uživatelé si mohou vychutnat bohatší prostorový zvuk reproduktorů podporujících optimalizovaný audio režim Dolby Atmos, což ocení při sledování filmů, přehrávání hudby i jiných příležitostech. Telefony Galaxy A6 a A6+ nabízejí ještě podmanivější a realističtější poslechový zážitek, neboť dokážou v jedinečné zvukové čistotě a detailu podat celý tónový rozsah od výšek až po hluboké tóny. Uživatelé si mohou funkci Dolby Atmos zapnout, aby navodili úchvatný efekt zvuku proudícího kolem.

Telefony Galaxy A6 a A6+ vybavené jedinečným zcela bezrámečkovým Infinity displejem s impozantním poměrem stran 18,5:9 i nadále definují standard dokonalého, ničím nerušeného zážitku. Jejich elegantní hladké křivky a kovový design byly navrženy se zřetelem k vyšší odolnosti, pohodlnému držení a maximální využitelnosti, aniž by tím utrpěl stylový vzhled.

Modelová řada byla navržena s ohledem na praktičnost a pohodlí při každodenním používání a integruje několik oblíbených funkcí vlajkových produktů společnosti Samsung včetně bezproblémového zabezpečení s funkcí rozpoznávání obličeje a otisků prstů pro rychlé a snadné odemknutí přístroje.

Díky funkci App Pair oba přístroje zrychlují a usnadňují multitasking, jelikož plně využívají velkou ergonomickou obrazovku a umožňují tak zobrazit současně dvě aplikace, na polovinu zkrátit čas potřebný k přístupu k nim a zdvojnásobit porci zábavy, kterou poskytují. Díky funkci Always on Display získají uživatelé požadované informace jediným pohledem, aniž by museli telefon odemknout, čímž šetří svůj čas a prodlužují výdrž baterie.

Telefony Galaxy A6 a A6+ podporují rovněž funkce Bixby Vision, Home a Reminder. Hlasový asistent Bixby pomáhá uživatelům při plnění celé řady každodenních úkolů, díky čemuž jsou přístroje Galaxy A6 a A6+ ještě chytřejší a užitečnější. Telefony Galaxy A6 a A6+ podporují technologii Near Field Communication (NFC), takže je lze použít prakticky všude tam, kde se dá platit kreditními nebo debetními kartami.

Oba modely budou v prodeji od 18. května 2018 a zájemci budou mít na výběr celkem ze tří barev: klasické černé (Black), elegantní zlaté (Gold) a stylové fialové (Levander). V České republice budou v prodeji dvě varianty telefonu Galaxy A8. Varianta Single SIM bude dostupná u operátorů, varianta Dual SIM (tj. s možností použít dvě SIM karty zároveň s microSD kartou) pak u všech ostatních prodejců. Model A6 bude možné pořídit za doporučenou maloobchodní cenu 7 999 Kč a A6+ za 8 999 Kč.

Specifikace výrobků Samsung Galaxy A6 a A6+:

Samsung Galaxy A6 Samsung Galaxy A6+
Displej 5,6” HD+ (720×1480) Super AMOLED 6,0” FHD+ (1080×2220) Super AMOLED
Fotoaparát Zadní 16 MP AF (f/1,7) Přední 16 MP FF (f/1,9) Zadní 16 MP AF (f/1,7) + 5 MP FF (f/1,9)

Přední 24 MP FF (f/1,9)

Rozměry 149,9 x 70,8 x 7,7 mm 160,2 x 75,7 x 7,9 mm
Aplikační procesor 1,6GHz osmijádrový procesor 1,8GHz osmijádrový procesor
Paměť 3 GB

32 GB vnitřní paměti

Až 256 GB Micro SD

3 GB

32 GB vnitřní paměti

Až 256 GB Micro SD

Baterie 3 000 mAh 3 500 mAh
OS Android 8.0
Sítě LTE kat. 6, 2CA
Konektivita Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2,4/5GHz), HT40, Bluetooth® v 4.2 (LE až 1 Mbps), ANT+, USB Type-B, NFC (volitelně*), poloha (GPS, Glonass, BeiDou**)

*Může se lišit podle země.

*Pokrytí systému BeiDou může být omezené.

Snímače Akcelerometr, snímač otisků prstů, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallův senzor, senzor přiblížení, RGB světelný senzor
Audio MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Video MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.

 

Reklamy