Vše pro hi-fi poslech včetně moderního streamingu v jednom zařízení

Pioneer NC-50 DAB nabízí v elegantním pouzdře v klasickém hi-fi provedení vše, co vyžadujete od moderního high-end systému: CD přehrávač, síťový přehrávač, rozhlasový tuner i internetové rádio, integrované služby streqamingu hudby z internetu a možnost bezdrátového přehrávání hudby z telefonů a tabletů.

Praha, 24. května 2018 – Přes masivní rozšíření kompaktních audio systémů, soundbarů a dalších reproduktorů je stále mnoho uživatelů, kteří nedají dopustit na tradiční hi -fi komponenty v kombinaci s reprosoustavou. Tento setup jednoduše zpravidla reprodukuje zvuk na vyšší úrovni. Jednotlivým komponentům však mnohdy chybí moderní způsoby přehrávání hudby, jako podpora internetových rádií, streamingu z internetu nebo z centrálního domácího datového úložiště a případně bezdrátové přehrávání skladeb z telefonů pomocí bluetooth. Všechny tyto formy, přitom nabírají na významu, protože množství nahrávek na populárních streamovacích službách je bezkonkurenční a jejich kvalita je dnes při využití prémiových účtů již na úrovni CD disků.

Přístroj Pioneer NC-50 DAB je kombinací všeho, co moderní doba poskytuje, a to za atraktivní cenu. Vzhledem k použití vysoce kvalitních komponent nabízí kvalitu odpovídající požadavkům většiny náročných uživatelů za zlomkovou cenu ve srovnání s pořízením jednotlivých částí samostatně. Tento all-in-one přístroj zahrnuje výkonový zesilovač včetně předzesilovače a vstupu pro gramofon, CD přehrávač, rozhlasový tuner, bezdrátové Wi-Fi i drátové síťové rozhraní pro komunikaci a přehrávání hudby z počítačů a datových úložišť v domácí síti, integrované aplikace pro streaming hudby z populárních služeb a také bluetooth a USB porty, do nichž lze přímo zapojit externí paměť.

Audiofilské DAC převodníky a další součásti

Moderní technologie umožňují implementaci více funkcí do jednoho zařízení bez ztráty kvality. Klíčové je použití kvalitních částí pro jednotlivé úkony. Při přehrávání hudby z dnes převládajících digitálních formátů je klíčovým prvkem DAC převodník, který mění digitální záznam skladby na formát srozumitelný pro zesilovač a reproduktory. Pro přehrávání veškeré hudby uložené v digitálních formátech je Pioneer NC-50 DAB vybaven dvěma oddělenými kanály se špičkovými DAC převodníky SABRE32. Vestavěný zesilovač odpovídá třídě High Fidelity Class D a nechybí nezbytné ekvalizační korekce a možnost zvýraznění basů při tišším poslechu.

Streaming

Pro přehrávání hudby z internetu jsou v přístroji implementovány služby Spotify, TIDAL a Deezer, samozřejmě s podporou prémiových účtů, s nimiž dosáhnete na nejvyšší dostupnou kvalitu skladeb. Pokud budete chtít, můžete tento all-in-one systém použít v kombinaci s dalšími FlareConnect kompatibilními zařízeními pro bezdrátový synchronní rozvod hudby po domě či bytě.

All-in-one kombinace Pioneer NC-50 DAB s rozměry 435 x 103 x 333 mm je na našem trhu k dostání v černé a stříbrné barvě prostřednictvím prodejců distributora, společnosti BaSys CS, za doporučenou koncovou cenu 17 900 Kč, respektive 699,99 €.

—-

O společnosti Pioneer:
Onkyo & Pioneer Corporation se sídlem v Japonsku (Osaka) a více než 75letými zkušenostmi, je předním výrobcem nejmodernějších technologických řešení v oblasti elektroniky. Největší popularitu získala v oblasti zvuku a obrazu, na kterou nyní navazuje řada vysoce kvalitních a profesionálních audio produktů. Pobočka Pioneer Automotive Technologies, Inc. (PAT) je klíčovým dodavatelem systémů automobilového zábavního průmyslu. Aktivity společnosti se také rozšiřují do cyklistického sportovního průmyslu, když navrhla měřiče výkonu světové úrovně či cyklistické počítače pro profesionální i rekreační sportovce.

O společnosti BaSys:
Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.