Deloitte hledá po devatenácté nejrychlejší technologické firmy v Česku a regionu

Praha, 29. května 2018 – Společnost Deloitte spustila 19. ročník soutěže Technology Fast 50. V ní hledá nejrychleji rostoucí technologické firmy v regionu střední Evropy. Loni zvítězil brněnský vyhledávač a prodejce letenek Kiwi.com. Postoupil tak do žebříčku Fast 500 regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika), v němž obsadil sedmé místo.

Deloitte Technology Fast 50 porovnává růst přihlášených technologických firem za období předchozích čtyř let, letos tedy v období 2014 až 2017. Účast v soutěži je zdarma a firmy se mohou přihlašovat do 31. července. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 11. října.

V roce 2017 soutěži Fast 50 dominovaly české firmy, zapojilo se přitom 11 zemí. Kiwi.com vyhráli, třetí byl výrobce 3D tiskáren Prusa Research, STRV byli čtrnáctí, ZOOT na patnáctém místě a Inventi Solution obsadili 37. příčku. Online prodejce módy ZOOT navíc zvítězil v kategorii Velká pětka. Pilulka Distribuce se pak umístila mezi Vycházejícími hvězdami.

„Loňský úspěch českých firem byl fantastický. Taky letos chceme zviditelnit originální a úspěšné projekty. Řada z nich se už umí prosadit i mimo středoevropský region,“ dodává Jiří Sauer, ředitel žebříčku Deloitte Technology Fast 50 CE v České republice.

Další detaily o soutěži Fast 50 naleznete zde.

Deloitte označuje jednu či více společností Deloitte Touche Tohmatsu Limited, britské privátní společnosti s ručením omezeným zárukou („DTTL“), síť jejích členských firem a jejich spřízněných subjektů. Společnost DTTL a každá z jejích členských firem představuje samostatný a nezávislý právní subjekt. Společnost DTTL (rovněž označovaná jako „Deloitte Global“) služby klientům neposkytuje. Více informací o naší globální síti členských firem je uvedeno na adrese www.deloitte.com/cz/onas.

Společnost Deloitte poskytuje služby v oblasti auditu, poradenství, právního a finančního poradenství, poradenství v oblasti rizik a daní a související služby klientům v celé řadě odvětví veřejného a soukromého sektoru. Díky globálně propojené síti členských firem ve více než 150 zemích a teritoriích má společnost Deloitte světové možnosti a poznatky a poskytuje svým klientům, mezi něž patří čtyři z pěti společností figurujících v žebříčku Fortune Global 500 ®, vysoce kvalitní služby v oblastech, ve kterých klienti řeší své nejkomplexnější podnikatelské výzvy. Chcete-li se dozvědět více o způsobu, jakým zhruba 244 000 odborníků dělá to, co má pro klienty smysl, kontaktujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, LinkedIn či Twitter.