S novým opakovačem Zyxel pokryjete hluchá místa jako profesionál

Opakovač WRE6602 přináší mimořádnou rychlost připojení a jeho aplikace Easy Link garantuje, že instalaci hravě zvládnou i naprostí laici

Praha, 6. června 2018

Společnost Zyxel Communications dnes na trh uvedla nový opakovač WRE6602, který představuje kompaktní řešení pro pokrytí hluchých míst v domácnosti bezdrátovým signálem. Jeho nastavení nemůže být jednodušší: po zapojení zařízení do zásuvky stačí postupovat dle pokynů v aplikaci Easy Link a během několika minut máte k dispozici lepší WiFi pokrytí.

Opakovač WRE6602 díky svému modernímu a kompaktnímu vzhledu dobře zapadne na každé místo.

Stačí pár klepnutí a aplikace Easy Link dvoupásmový opakovač AC1200 sama propojí se směrovačem nebo bezdrátovým bodem. Pro dosažení maximální rychlosti a pokrytí navíc aplikace uživateli ukáže nejvhodnější místo pro instalaci opakovače. Aplikace Easy Link funguje výhradně s opakovačem WRE6602 a je dostupná pro zařízení se systémy Android a iOS.

Aplikaci Easy Link pro opakovač WRE6602 ocení každý domácí uživatel s nedostatečným WiFi pokrytím.

Standardním způsobem připojení opakovačů je WPS, které lze nyní díky tlačítku pro chytré nastavení používat i na modelu WRE6602,” poznamenává Martin Bratičák, Head of Channel CEE Zyxel. „Nicméně naší snahou bylo nabídnout něco více, a to rychlé, snadno použitelné a zábavné řešení. Tím řešením je aplikace Easy Link. Model WRE6602 je více než jen typický dvoupásmový opakovač, který lze nastavit k vysílání signálu v pásmu 2,4 nebo 5 GHz. Pomocí aplikace Easy Link dokáže WRE6602 automaticky určit a využívat to pásmo, které zajistí nejlepší možný výkon každé jednotlivé sítě.“

Po připojení ke směrovači nebo přístupovému bodu opakovač automaticky volí kanál pro další přenos WiFi signálu do dříve nedostupných míst, a to rychlostí až 300 Mbps v případě 2,4 GHz sítě a 867 Mbps v případě 5 GHz sítě. Opakovač je kompatibilní se všemi WiFi standardy 802.11 a/b/g/n/ac stávajících směrovačů a přístupových bodů a pro ochranu před bezpečnostními hrozbami používá pokročilé šifrování (64/128bitové WEP a WPA-PSK/WPA2-PSK). Opakovač navíc umožňuje připojení ethernetového kabelu a použití jako přístupový bod.

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 tisíc organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally.

 

Reklamy