DevCom představuje SW a HW novinky pro léto 2018

PRAHA 18. června 2018 – Česká firma DevCom s. r. o. se sídlem v Praze představuje první novinky vývoje SW a HW v oblasti automobilové diagnostiky, se kterými míří na podzim na největší automobilový veletrh v Evropě AUTOMECHANIKA FRANKFURT 2018.

Novinky : Aktualizace Diagnostického Softwaru 2018

1) Koncern VW, Audi Škoda, Seat –  

– rozšíření o nové modely, doplnění diagnostických funkcí pro komfortní řídící jednotky s protokolem UDS.

Mnoho předdefinovaných funkcí základního nastavení, přizpůsobení a kódovaní jak pro motor tak i pro ostatní systémy.

2) Porsche – nově doplněna diagnostika nejen řídících jednotek motoru, ale i ostatních komfortních systému včetně mazání servisních intervalů.

2) Fiat, Alfa Romeo, Lancia

– kompletní aktualizace diagnostického sw těchto značek, rozšíření o nové modely do r. 2017, Mnoho rozšiřujících diagnostických funkcí nejen u řídících jednotek motoru, ale i u všech ostatních systémů včetně mazání servisních intervalů.

3) Chrysler, Jeep, Dodge

– nově doplněna diagnostika řídících jednotek těchto značek do roku výroby 2017, podporované  řídící jednotky : motor, ABS, Airbag, Převodovka, BCM, EPS, EPB … . Mnoho rozšiřujících diagnostických funkcí nejen u řídících jednotek motoru, ale i všech komfortních systémů včetně mazání servisních intervalů.

4)Toyota, Lexus

– kompletní aktualizace těchto značek, rozšíření o nové modely do roku výroby 2017, doplněna diagnostika komfortních jednotek (Airbag, ABS, Převodovky, Přístrojové desky, CCM, EPS, EPB .. ). Mnoho rozšiřujících diagnostických funkcí včetně mazání servisních intervalů.

5) Mitsubishi

– kompletní aktualizace této značky, rozšíření o nové modely do roku výroby 2016. Doplněna diagnostika komfortních jednotek (Airbag, ABS, Převodovky, Přístrojové desky, Centrální jednotky, 4WD, EPS, EPB .. ). Mnoho rozšiřujících diagnostických funkcí včetně mazání servisních intervalů.

6) Mitsubishi Truck –

– nově doplněna diagnostika řídících jednotek vozidel Mitsubishi Fuso Eu3 až EU6, podporované  řídící jednotky : motor, ABS,Airbag, Převodovka, přístrojová deska, klimatizace, SAM, BCU, ECM ….

7) SCANIA Truck :- kompletní aktualizace této značky, rozšíření o nové modely EU6,

 

 

DevCom spol. s r.o. byla založena v roce 1999 absolventy Fakulty elektrotechnické ČVUT Praha. Společnost vstoupila na trh se záměrem vyvíjet a vyrábět přístroje pro automobilový průmysl (HW / SW pro OBD, OBD II a E-OBD automobilové diagnostiky , testování CANBUS) a letecký průmysl (analogové / digitální konvertory).

Během několika let úspěšného fungování se vedení společnosti rozhodlo diverzifikovat své vývojové a výrobní kapacity s rozšířením o další průmyslová odvětví. Malá, ale dynamická a flexibilní firma začala vyrábět více leteckých a vojenských zařízení. V současné době společnost vyrábí vlastními kapacitami několik typů navigačních přístrojů, digitálních displejů, EHSI, analogových / digitálních převodníků včetně ruského / amerického systému a systému monitorování HW / SW pro civilní i vojenské letadla . Tato zařízení splňují náročné normy MIL-STD a RTCA / DO, což znamená, že jsou schopné poskytovat maximální výkon za extrémních podmínek. Jako subdodavatel se společnost podílí na úspěšném vývoji a nasazení kompletního systému pozemní navigace pro modernizované tanky T72 M4 Armády České republiky

V segmentu průmyslové automatizace se společnost zaměřuje na dodávky komplexních řešení dle přání zákazníka. Pilotním programem je vývoj a výroba jednodeskových řídících počítačů a operátorských panelů. Rovněž vyvíjí a vyrábí GSM / GPS komunikační zařízení, která se většinou používají pro sledování, protokolování a přenos dat v segmentu Security.

DevCom se také specializuje na architekturu HW a SW a zakázkový design, který uspokojuje jednak zákazníky společnosti a dále i OEM projekty  využívající Compact PCI DesignVHDL DesignPCB Orcad Design, stejně jako digitální designy, FPGA Design, návrh prototypů, návrhy smíšených signálů, , Bezdrátové návrhy, návrh obvodů baterií a návrhy mikroprocesorů.

V rámci zvyšování konkurenceschopnosti byla přijata klíčová strategie zajištění maximální spokojenosti zákazníka, s čímž souvisí i neustálá snaha o zvyšování kvality našich produktů a služeb. Jednou z cest, jak toho chceme dosáhnout je i právě probíhající proces zavádění systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2000. Součástí této strategie je i stálá kooperace s odbornými katedrami ČVUT Praha, jejímž výsledkem je uplatnění nejnovějších technologií a poznatků při vývoji našich produktů a zkrácení inovačního cyklu u stávajících výrobků.

 

Reklamy