World of Warplanes: Deníky Bruce Dickinsona a hold skladbě “Aces High”

19. června, 2018— Tvůrci World of Warplanes mohou s radostí oznámit, že frontman skupiny Iron Maiden Bruce Dickinson, začal spolupracovat na propagaci této populární hry a rozhodl se natočit 10 výukových deníků nazvaných jednoduše Warplanes Diaries. První video slavný zpěvák zvěřejnil již včera zde: https://www.youtube.com/watch?v=HFAHC-KNIlo .

Video záznamy budou zveřejňovány týdně na oficiálním portálu World of Warplanes a YouTube kanálu a to od června až do srpna. Současně s prvním deníkem byl uveden i World of Warplanes videoklip ke slavné skladbě Aces High od Iron Maiden.

Jako zanícený nadšenec vojenského letectví, pilot a zástance světové angažovanosti na historickou přesnost, Bruce natočil „The Bruce Dickinson Warplanes Diaries“ o klasických WW2 stíhačkách a bombardovacích letadlech jako jsou Spitfire, Hawker Hurricane a Messerschmitt Bf 109.

Jako extra pohoštění pro fanoušky Maiden a Warplanes tvůrci pak WoWP vytvořili s použitím herní grafiky a několika klasickými archivními záběry videoklip ke slavné skladbě Aces High.

„Jsme všichni potěšeni, že Bruce přinesl své nadšení a odborné znalosti do hry World of Warplanes se svými deníky, které dodal ve svém vlastním nenapodobitelném stylu,“ řekl Al King, ředitel globálního marketingu společnosti Wargaming. „Stejně jako deníky a Aces High videoklip, představujeme také rekonstruovaný hangár jemně označený ikonickými prvky Iron Maiden. Je to něco, co žádná hra před tím nezískala a my doufáme, že fanoušci Maiden se budou bavit, když si všimnou různých Easter eggs! “

Více se dozvíte zde:

https://worldofwarplanes.eu/

###