Enehano Solutions zlepšují výsledky obchodu, marketingu i zákaznického servisu, a to i těm největším firmám u nás

29. června 2018 – Firma Enehano Solutions nabízí zefektivnění podnikání firem, a to díky moderním technologiím. Zaměřuje se především na implementaci a rozvoj CRM řešení na platformě Salesforce. Dalším partnerem společnosti je firma IBM. Enehano patří mezi nejvýznamnější hráče v této oblasti na našem trhu. V současné době zajišťují druhou největší implementaci Salesforce v České republice.

Společnost Enehano Solutions je na trhu teprve dva roky, ale za tak krátkou dobu už spolupracuje s největšími značkami u nás, mezi které patří velké banky nebo mobilní operátoři. Enehano Solutions založil Jiří Mach krátce po tom, co odešel z velké společnosti, a kde působil jak v IT sféře, tak i v businessu.  Protože ho už dříve nadchla CRM platforma Salesforce, rozhodl se, že na ní postaví celé své podnikání.

Tento krok se vyplatil. Po vzoru západu se Salesforce dostává stále více do popředí také u nás a firmy ho chtějí stále častěji využívat. Enehano se v rámci Salesforce specializuje především na campaign management, tradiční CRM a zákaznický servis, a to společně s propojením s dalšími systémy.

Jiří Mach vede v současné době firmu se sedmadvaceti zaměstnanci, a to společně s Michalem Peškou. Protože mají všichni ve firmě také zkušenosti s obchodem, nabízejí svým klientům komplexní služby vycházející nejen ze znalosti moderních technologií, ale právě také ze zkušeností v marketingu, vedení obchodu či péče o zákazníky. Ke svým klientům firma také vždy přistupuje osobně a klade důraz na jejich specifické potřeby a přání.

Jedním z nejdůležitějších zdrojů, se kterým v Enehanu pracují, jsou dnes tak skloňovaná data, která podnikání posouvají zase o kus dál.

Enehano nabízí kompletní servis stávající z počáteční analýzy, implementace a fáze testování, nasazení a školení, a nakonec také z optimalizace a rozvoje. Samozřejmostí je i následný servis a konzultace.