BAMBULE BABY: nový koncept shop in shopů hračkářství Bambule přináší kompletní vybavení pro miminka

Praha, 12. 7. 2018 – Síť hračkářství Bambule představila nový koncept shop in shopů určených maminkám novorozenců a batolat. BAMBULE BABY jsou v pilotní fázi dostupné ve třech stávajících prodejnách Bambule v Praze, a to v Centru Chodov, Černý Most a Galerie Butovice. Zákazníci zde najdou kompletní vybavení pro miminka od dudlíků až po kočárky od značek jako Avent, Baby Point, Cosing, Petite&Mars, Römer či NUK.

Nový koncept „obchodu v obchodě“ BAMBULE BABY je zákazníkům k dispozici ve třech pražských prodejnách Bambule v rámci obchodních center na Chodově, v Nových Butovicích a na Černém Mostě. Rozšíření konceptu do dalších měst v Česku je v plánu během příštího roku. „K zavedení shop in shopů BAMBULE BABY nás vedla snaha nabídnout maminkám možnost nakoupit kvalitní produkty pro jejich miminka pod jednou střechou. Současně se nám tímto krokem podařilo rozšířit stávající sortiment prodejen Bambule o další skupinu výrobků, potažmo rozšířit cílovou skupinu. Nyní jsme schopni zachytit zákazníka už od miminka a následně ho přesunout k sortimentu hraček pro děti ve věku od 2 let, čímž se odlišíme od standardních baby shopů,“ vysvětluje důvody zavedení nového konceptu Jana Krčková, marketingová ředitelka skupiny Wormelen Group.

BAMBULE BABY přináší kompletní sortiment pro nejmenší, který zahrnuje například hračky, dudlíky, postýlky, přebalovací pulty, ale také jídelní stolečky, kočárky či autosedačky. V široké škále výrobků jsou zastoupeny značky Agnesion, Tommee Teeppee, Lamaze, Oball, Suavinex, Chicco, T-tomi, Valco a mnohé další.

O Wormelen Group

Skupina Wormelen Group se v České republice věnuje prodeji hraček. Provozuje síť prodejen Království hraček Bambule, Sparkys a HM Studio. Vedle těchto maloobchodních řetězců zastřešuje také velkoobchod EP Line a e-shop Maxíkovy hračky.

 

Reklamy