Portál iDNES KINO na podzim zavelí „Světlu vstříc“. Nový seriál z prostředí krematoria startuje 30. září

Portál iDNES KINO mediální skupiny MAFRA určený pro hranou tvorbu chystá na podzimní sezonu seriálovou novinku s názvem Světlu vstříc. Hvězdně obsazený dvanáctidílný cyklus anekdotických příběhů (nejen) o pohřbech byl natočen v reálných lokacích „útulného“ krematoria na kraji města. Premiéra seriálu na iDNES KINO proběhne v neděli 30. září 2018.

Kromě černého humoru a vypointované zábavy v netradičním prostředí seriál Světlu vstříc nabídne skvělé herecké obsazení. V rolích zaměstnanců krematoria se představí například Ladislav Županič, Dana Batulková, Petr Čtvrtníček či Martin Evžen Kyšperský.

Scénář pochází z pera Tomáše Hodana, který se zároveň ujal také režie seriálu. Spoluautory námětu jsou Petr Čtvrtníček a Robert Geisler.

Produkci zajistila společnost Lucky Man Films.


O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA

Multimediální skupina MAFRA patří k nejsilnějším mediálním společnostem v České republice. Je zastoupena všemi mediatypy – printem, on-linem, TV a rozhlasem. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net, magazín o běhání RunGo.cz a realitní web reality.idnes.cz. Do skupiny dále patří  zábavný videoportál iDNES KINO, hudební stanice Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ (společný projekt operátora T-Mobile a mediální skupiny MAFRA), největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě. Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společností ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing. MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. Počátkem roku 2018 se skupina stala novým mediazastupitelem největšího českého webu o osobních financích Peníze.cz. Na Slovensku je portfolio skupiny zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. Nedílnou součástí mediální skupiny MAFRA jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.

Reklamy