Alza.cz pokračuje ve svých aktivitách zaměřených na gaming a stává se novým generálním partnerem MČR v počítačových hrách 2018.

To se letos uskuteční od 9. do 11. listopadu v Brně.

Lídr českého internetové trhu podporuje eSport dlouhodobě. Na kontě má např. úspěšnou spolupráci s týmem (a loňským šampionem zmíněného MČR) Alza.eXtatus a nyní v rámci nového projektu Alza Gaming pomáhá mladým talentovaným hráčům nastartovat kariéru. V rámci tohoto projektu se Alza spojila i s předními osobnostmi české herní scény, jako jsou například Pavel “Mozilla” Klaban (LoL), Martin “spajKK” Beneš (PUBG) či Petr “CzechCloud” Žalud (HS). O Alza Gaming jsme podrobně informovali v květnu ZDE.

Alza pochopitelně nemůže chybět ani na letošním vyvrcholení české eSportové sezóny – MČR v počítačových hráchNejvětší česko-slovenskou herní akci roku vloni navštívilo na 50 tisíc diváků a v jeden moment ji online sledovalo přes 10 500 lidí. „Jsme rádi, že jsme se stali oficiálním partnerem MČR v počítačových hrách. Tento zaběhnutý brand nám přináší nejen nové možnosti přiblížení se hráčské komunitě, ale také splňuje cíle, které jsme si na začátku roku předsevzali. Chceme podporovat všechny hráče a toto spojení nám dává logicky smysl. Těšíme se na vyvrcholení herní sezóny a na naše fanoušky. Uvidíme se v Brně!“ prohlásil k uzavřenému partnerství Pavel Roubínek, zástupce společnosti Alza.cz.