Legendární Arma 3 slaví páté narozeniny, dárků se dočkají i fanoušci

Přesně před pěti lety byla v rámci Steam Early Access oficiálně vydaná válečná simulace Arma 3 od českého herního studia Bohemia Interactive.

Více než 4 miliony hráčů se v rámci výročí mohou těšit na speciální akce a slevy.

Praha, 12. září 2018 – Úspěšná válečná simulace Arma 3 od vývojářů z Bohemia Interactive dnes slaví přesně 5 let od svého vydání. V tomto čase si Arma 3 získala srdce mnohých fanoušků realistických válečných her a díky více než 70 updatům je dnes Arma 3 oproti verzi 1.0 ještě lepší a hráčsky přitažlivější. Přidáno bylo rovněž několik skutečně zásadních funkcí, bez kterých by si dnes fanoušci hru nedovedli představit – kupříkladu 3D Scenario Editor.  

Oslava se ale neobejde bez dárků, Bohemia Interactive si pro tak pro hráče a fanoušky k pátému výročí připravila množství dárků a slev. Patří k nim například:

  • slevy 20 až 66 % na Arma 3 a DLC na platformě Steam a Bohemia Store,
  • „5 Years of Arma 3” sběratelský balíček dostupný na Bohemia Interactive Store. Set obsahuje unikátní mikinu, laser krystal s 3D maketou vojáka a papírovou mapu Altisu,
  • video, které rekapituluje uplynulých pět let a všechny důležité milníky vývoje hry.

Studio Bohemia Interactive rovněž přichází se speciální infografikou, která přehledně v číslech mapuje ty nejzásadnější úspěchy hry.

Vybraná čísla o Arma 3:

  • více než 4 miliony naverbovaných hráčů,
  • více než 600 milionů odehraných hodin,
  • 79 updatů a rozšíření,
  • 10 balíčků DLC obsahu,
  • …a další zajímavosti, které naleznete v přiložené infografice.

O studiu Bohemia Interactive

Studio Bohemia Interactive bylo založeno v Praze roku 1999. Jedná se o nezávislé herní vývojářské studio, které je převážně známé díky oceňované sérii Arma. Ta započala svou existenci už v roce 2001 se hrou Arma: Cold War Assault, která se stala prodejní jedničkou na PC po celém světě a získala mnoho mezinárodních ocenění. V úspěšné sérii dále přišly hry Arma 1, Arma 2, samostatný datadisk Operace Arrowhead a trojice DLC, které sérii dále rozšířily. Nejnovější přídavek v podobě hry Arma 3 stál na počátku Early Access éry herního vývoje a byl úspěšně vydán v roce 2013, následován velkým množstvím updatů, DLC a rozšířením Arma 3 Apex.

Studio Bohemia Interactive je rovněž vývojářem her Take On Helicopters, Carrier Command: Gaea Mission a Arma Tactics. Neustále podporuje již vydané hry Arma 3, Argo a Take On Mars a v současné době pracuje na hrách DayZ, Ylands, Arma Mobile Ops a Mini DAYZ (iOS & Android), novém enginu Enfusion a několika dalších projektech. Pro více informací o studiu Bohemia Interactive zamiřte na webové stránky www.bistudio.com.