DXC Technology a Amazon Web Services spojují síly. Chtějí modernizovat IT služby a urychlit přechod klientů na cloudová řešení.

/Praha, 13. září 2018/Společnosti DXC Technology (NYSE: DXC) a Amazon Web Services (AWS) dnes oznámily významné prohloubení vzájemné spolupráce. Nová víceletá globální dohoda umožní DXC Technology svým zákazníkům nabízet, prodávat a dodávat cloudové služby AWS s vlastní přidanou hodnotou. Kromě toho vznikne nová integrovaná DXC – AWS divize vedená Johnem Hollandem, která zahrne celý proces od návrhu řešení až po jeho dodání klientovi. Zákazníkům z řad největších světových firem umístěných na žebříčku Fortune 1000 tak umožní urychlit přechod na AWS cloud, transformovat aplikace a inovovat podnikání.

Integrovaná divize DXC-AWS nabídne zákazníkům bezpečná řešení založená především na cloudových technologiích. Díky tomu budou moci ve svých oborech lépe inovovat, budou pružnější a snadněji se přizpůsobí dynamicky se měnícím podmínkám na trhu jak co do rychlosti, tak co do rozsahu. Souběžně také zmodernizují svoje činnosti i procesy a připraví se tak na digitální éru.

Ředitel DXC Technology Mike Lawrie k prohloubení partnerství s AWS řekl: „Dnešní dohodou dochází k propojení hlubokých znalostí a zkušeností DXC v oblasti služeb pro podniky s mimořádnou silou AWS cloudu, což našim klientům pomůže urychlit jejich digitální transformaci. Kromě toho, že dosáhnou vyšší výkonnosti a produktivity, mohou rovněž počítat i s úsporou nákladů. Prostředky, které ušetří, budou moci investovat do převratných digitálních technologií, jež přinesou výhody jejich zákazníkům, zaměstnancům i dalším zúčastněným stranám,“ uvedl Lawrie.

„Řada úspěšných podniků se při správě svého IT už mnoho let spoléhá na odborné schopnosti a znalosti společnosti DXC,“ řekl ředitel AWS Andy Jassy. „Tato dohoda představuje jak pro DXC, tak pro AWS závazek usnadnit dlouhodobým i novým klientům DXC využívání výhod nejinovativnějšího a nejkomplexnějšího cloudového řešení, které navíc disponuje největším ekosystémem partnerů a zkušenostmi s provozem ve velkém měřítku. To vše dává zákazníkům přístup k nejlepším nástrojům pro zkvalitňování a rozšiřování portfolia jejich služeb,“ dodal Jassy.

„Výhody plynoucí z posílení celosvětové spolupráce DXC a AWS pocítí i zákazníci v České republice. „Plánujeme realizovat významné investice do nových zaměstnanců i do procesů umožňujících certifikaci na Amazon Web Services. Digitální svět je čím dál více propojený, a české firmy v něm díky nám budou mít větší šanci uspět,“ uvedl výkonný ředitel DXC Technology pro Českou republiku Bedřich Max Luft.

O společnosti DXC

DXC Technology (NYSE:DXC) je globálním lídrem v kategorii technologicky nezávislých poskytovatelů komplexních IT služeb. Pomáhá klientům profitovat ze změny, kterou přináší digitální transformace. Společnost vznikla fúzí firem CSC a divize Enterprise Services společnosti Hewlett Packard Enterprise. DXC se stará o téměř 6 000 klientů ze soukromého i veřejného sektoru ve více než 70 zemích. Díky technologické nezávislosti, talentovaným zaměstnancům a rozsáhlé partnerské síti dodává DXC Technology výkonné IT řešení a služby nové generace. DXC technology je zároveň považována za jednu z nejvíce společensky odpovědných firem. Pro více informací navštivte www.dxc.technology.

Reklamy
Označeno tagem