Výstaviště v Holešovicích už tuto sobotu ožije podzimním Jarmarkem OnaDnes.cz

V Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích se v sobotu 15. září 2018 od 9.00 do 17.00 hod. uskuteční v pořadí už 21. Jarmark OnaDnes.cz, největší módní bazar v Česku, na němž své věci tradičně prodávají čtenářky webu OnaDnes.cz mediální skupiny MAFRA. Kromě výhodných nákupů na místě opět nebude chybět dobré jídlo, zábava a charitativní aukce. Výtěžek z aukce, pořádané ve spolupráci s Nadací AGROFERT poputuje ve prospěch Konta Bariéry, tentokrát pomůže rodině Krouzových – osudem těžce zkoušené mamince Blance, která má tři autistické syny.

Na dobrou věc přispěje každý návštěvník nejen částí ze vstupného, které činí 50 Kč, ale například i zakoupením drobného občerstvení.

Na pomoc vybrané rodině se opět chystá aukce oblečení známých osobností. Osobně přijdou podpořit dobrou věc a věnují něco ze svého šatníku moderátorka Kristina Kloubková a muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová. Pár věcí ze své skříně již tradičně věnuje i paní Monika Babišová. Dále bude v aukci možné získat některou z pěti kabelek od zpěvačky Báry Basikové nebo zcela novou bílou tuniku a červené šaty z Keza Concept Store od Lejly Abbasové. Svůj šatník probraly také zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvačka a moderátorka Heidi Janků a youtuberka Anna Šulcová. V neposlední řadě do aukce svými věcmi přispějí také violoncellistka Terezie Kovalová a moderátorky Tereza Tobiášová, která věnuje kolekci sportovního oblečení, a Karla Mráčková, která přinese své plesové šaty.

Částí svých tržeb do kasičky na pomoc vybrané rodině přispějí i další partneři Jarmarku, kteří se postarají o žízeň i hlad účastníků.

V tradiční tombole bude tentokrát velmi lákavá cena. Hodinky značky Kronaby v hodnotě 7 670 Kč od společnosti 4PM, která bude mj. zastoupena i na prodejní výstavě Hodiny a klenoty, jež se v sobotu na Výstavišti rovněž koná. Vstupenka na Jarmark OnaDnes.cz zároveň platí i pro vstup na tento veletrh.

Více se o akci Jarmark OnaDnes.cz dozvíte na webové stránce: ona.idnes.cz/jarmark


O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA

Multimediální skupina MAFRA patří k nejsilnějším mediálním společnostem v České republice. Je zastoupena všemi mediatypy – printem, on-linem, TV a rozhlasem. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net, magazín o běhání RunGo.cz ad. Do skupiny dále patří zábavný videoportál iDNES KINO, hudební stanice Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ (společný projekt operátora T-Mobile a mediální skupiny MAFRA), největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě. Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společností ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing. MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. Počátkem roku 2018 se skupina stala novým mediazastupitelem největšího českého webu o osobních financích Peníze.cz. Na Slovensku je portfolio skupiny zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. Nedílnou součástí mediální skupiny MAFRA jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.

 

Reklamy