O2 připomíná stoleté výročí republiky. Zákazníkům nabídne výběr českých e-knih, filmů i speciální edici příslušenství.

„Naše technologie propojují lidi po celých sto let – od telefonních budek, pevných linek, mobilů až po první kroky k technologii 5G. Proto jsme se jako český operátor rozhodli, že si společně s našimi zákazníky prostřednictvím našich služeb s hrdostí připomeneme letošní významné výročí,“ popisuje ředitel Komerční divize v O2 Richard Siebenstich.

100 českých titulů v O2 knihovně

Ve své online knihovně připravilo O2 speciální sekci se zvýhodněnou nabídkou významných českých titulů. Mezi nimi nechybí například kniha Vlastimíra Lišky Tomáš Garrigue Masaryk: známý i neznámý. O2 Knihovna 100 let

V O2 Videotéce najdou diváci po celý říjen v sekci 100 let republiky filmy vykreslující stoletou historii, jako je například Masaryk, Lidice, Habermannův mlýn, Občanský průkaz, Obecná škola nebo Olga. Všechny tyto filmy nabídne O2 v říjnu s třetinovou slevou za 30 korun. O2 Videotéka je k dispozici nejen majitelům O2 TV, ale kterémukoli online zákazníkovi.

Sleva 100 korun na příslušenství

Nabídka bude již tradičně doplněna zvýhodněnou nabídkou telefonů, která je v říjnu zaměřená na značku Honor – například model 7A mohou zákazníci k novému tarifu získat za jednu korunu. Symbolickou stokorunovou slevu nabídne O2 po celý říjen na všechny kryty, pouzdra a tvrzená skla.

Komunikační kampaň se objeví v televizi, na internetu a také na prodejnách. Kreativní koncept vytvořila interní agentura Oliver.

Reklamy