Barracuda CloudGen Firewall podporuje integraci s Microsoft Azure Virtual WAN

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. Zaměřuje se především na pokročilá cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým potřebám zákazníků.

Příkladem může být Barracuda CloudGen Firewall, který uživatelům nabízí velmi sofistikované řešení pro informační bezpečnost, do něhož mimo jiné spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti.

Možnosti praktické implementace tohoto řešení se rozšířily na podzim tohoto roku, kdy společnost Barracuda Networks oznámila, že CloudGen Firewall podporuje službu  Microsoft Azure Virtual WAN. Uživatelé mohou rychle a snadno nasadit Barracuda CloudGen Firewall prostřednictvím Azure Marketplace.

Barracuda CloudGen Firewall pro Azure je dalším z produktů Barracuda Networks, který byl zařazen do kategorie Microsoft Preferred Solutions. Kvalitu tohoto řešení dokládají i nezávislé srovnávací testy NSS Labs „2018 Next Generation Firewall Group Test“, v němž byly vysoce oceněny přednosti Barracuda Networks CloudGen Firewall a produkt získal od NSS Labs rating „Recommended“.

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

www.gestocomm.cz