Rohlik.cz má nejlepší službu pro seniory v českém maloobchodě

Největší online prodejce potravin Rohlik.cz je inovativní firmou, která na český maloobchodní trh přinesla několik nových služeb. Jednou z nich je věrnostní program Rohlík bez bariér pro starší 65 let nebo držitele ZTP, který už funguje několik let. Zákazníci si v něm mohli zvyknout na službu asistovaného nákupu po telefonu, donášku až ke dveřím nebo na dopravu zdarma. Také díky tomu se počet pravidelně nakupujících lidí v důchodovém věku na Rohlik.cz za poslední rok zdvojnásobil.

Téměř identický věrnostní program aktuálně spustil také konkurenční e-shop. Rohlik.cz zareagoval okamžitě a benefity pro seniory rozšířil, což ho po 24 hodinách znovu staví do čela.

„Naše služby byly vždycky inspirací pro konkurenty, protože zaznamenávaly fenomenální úspěch u zákazníků. Neustále na nich pracujeme a přemýšlíme, jak je dál rozšířit, aby měly maximální přidanou hodnotu. Proto jsme se rozhodli náš program Rohlík bez bariér rozšířit o další výhody, které nemají a dlouho nebudou mít na trhu srovnání,“ prohlásil Tomáš Čupr, zakladatel společnosti Rohlik.cz.

Za poslední dva roky narostl počet seniorů nakupujících na největším internetovém supermarketu na několik tisíc a jejich počet dál rychle roste. Rohlik.cz jako první online prodejce nabídl lidem v důchodovém věku nákupní asistentky na telefonu, vynášení tašek až ke dveřím nebo přednostní časy doručení.

Rohlik.cz nyní poskytuje seniorům až o 60% snížené ceny na sortiment denní potřeby a zároveň jim umožnil zakoupit vybrané produkty ve vyšší kvalitě za stejnou cenu, za jakou koupí u konkurence levnější alternativy. V nabídce se tak objevují produkty firem, které jsou symbolem kvality ve svém oboru, jako například Polabské mlékárny. „Jednou z našich vizí je bojovat za lepší jídlo. Na rozdíl od konkurence věříme, že si senioři a lidé se zdravotním postižením zaslouží potraviny nejen levné, ale také kvalitní,doplnil Tomáš Čupr.

Tím ale úsilí supermarketu Rohlik.cz o nejlepší službu pro seniory nekončí. Od 11. října si mohou lidé v důchodovém věku objednat společně se svým nákupem také volně prodejné léky, doplňky stravy, léčivé čaje a další sortiment z lékáren BENU, se kterou Rohlik.cz navázal spolupráci.Naše služba pro seniory tak dostává zcela nový rozměr. Přetvořili jsme ji v kompletní program péče, která nejen na českém maloobchodním trhu nesnese srovnání,“ zdůrazňuje Tomáš Čupr.

Podpora Rohlíku směrem k lidem v důchodovém věku je zřejmá také z dlouhodobé spolupráce s nadací Krása pomoci. „Podobně jako Krása pomoci i Rohlik.cz usiluje o zkvalitnění života seniorů tím, že jim umožňuje více se osamostatnit. Věřím, že služby, které Rohlik.cz seniorům nabízí, jsou pro ně reálnou pomocí a že naši vzájemnou spolupráci v tomto směru budeme dál rozvíjet,” potvrzuje Taťána Kuchařová, ambasadorka projektu.

Zvýhodněné ceny pro seniory v rámci programu Rohlík bez bariér od Rohlik.cz
Pekárna Brod Houska 1,50 Kč
Lakto Trvanlivé mléko polotučné 1,5%, 1l 11,90 Kč
Milko Čerstvé máslo Poděbrady, 250g 44,90 Kč
Pekárna Brod Chléb žitno-pšeničný 9,90 Kč
Jaroměřická mlékárna Eidam 45% plátky,100g 17,90 Kč
Milka Alpine Milk mléčná čokoláda 100 g 29,90 Kč
Minerálka Magnesia 1,5 l jemně perlivá 11,90 Kč
Pražská šunka 100 g 16,90 Kč
Linteo toaletní papír 3vr. 8ks 34,90 Kč

www.rohlik.cz:

Rohlik.cz je internetový supermarket, který doveze potraviny, drogerii i domácí potřeby kamkoliv po Praze, Brně, Olomouci, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Jablonci a Liberci v den objednání. Cílem Rohlik.cz je nabídnout co nejjednodušší a nejrychlejší cestu ke každodenním nákupům a tomu přizpůsobuje veškeré služby. Na přehledném webu mohou zákazníci nakoupit kompletní nákup do domácnosti, navíc si zde mohou označovat své oblíbené položky a zrychlit si tak pravidelné nákupy. Zároveň mohou volit z mnoha metod platby včetně možnosti zaplatit až za dva týdny po dodání službou Twisto. Rohlik.cz nabízí špičkové služby v podobě rychlého dodání (už do 120 minut od objednání po Praze a Brně, do ostatních měst v řádu hodin), vynesení nákupu do patra nebo zákaznickou podporu sedm dní v týdnu. Aktuálně je v sortimentu Rohlik.cz cca 13000 položek. Za Rohlik.cz stojí Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu a DameJidlo.cz. Od začátku roku 2018 vytvořil Rohlík.cz spolu s projektem Sklizeno nové investiční centrum pro podporu pěstitelů a producentů potravin pod názvem My Food Centrum.

Reklamy