Sbalte si kufry a vyražte na Táborový ostrov!

Nový magický seriál míří na Cartoon Network

Praha, 10. prosince 2018 – Seriálová novinka s názvem Táborový ostrov sleduje   Oskara a jeho ježčí kamarádku Ježku, kteří se poprvé vydávají na dětský tábor.  Táborový ostrov ale skrývá mnohá magická tajemství, se kterými se postupně všichni seznámí již 10. prosince v 19:20, kdy má seriál svou premiéru na Cartoon Network.

Seriál Táborový ostrov sleduje dobrodružství hlavního hrdiny Oscara a jeho nejlepší kamarádky Ježky, kteří společně zvládají svůj vůbec první tábor. Tábor, jehož dějiště ukrývá mnohá tajemství dobře ukrytá před rodiči, začne hned po příjezdu Oskara a Ježky odhalovat svá magická zákoutí. Kamarádská dvojice bude muset sebrat veškerou svou odvahu, aby se nenechala překvapit všemi záhadami a kouzly tábora.

Z vedoucích táboru se stávají čarodějnice, z koní jednorožci a pod postelí se ukrývají příšery. Plavat v bazénu s mluvícím žralokem, dostat se průchodem pod postelí do jiného vesmíru či mít možnost skamarádit se s Měsícem se vám rozhodně jinde než na Táborovém ostrově nepovede.  Protože tady se může stát naprosto cokoliv.  

Tvůrkyní seriálu Táborový ostrov je britská animátorka a ilustrátorka Julia Pott, o produkci seriálu se postaral Cartoon Network.  

O Cartoon Network

Cartoon Network, spadající pod společnost Turner, se zaměřuje prostřednictvím svých zábavných
a dobrodružných seriálů především na chlapce, ale zároveň oslovuje i dívky. Program a jednotlivé seriály prezentují témata zábavy a humoru, přátelství, představivosti či akce a dobrodružství. Cartoon Network cílí na hochy a dívky ve věku 6 až 12 let, u nichž se snaží podpořit jejich vlastní osobnost prostřednictvím bohatého zábavního a globálně úspěšného televizního obsahu. Programová skladba zahrnuje oblíbené komediální animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Čas na dobrodružství, Normálka, Clarence, Steven Universe
a Uncle Grandpa či akčně dobrodružné seriály jako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Cartoon Network nabízí, od svého uvedení coby celoevropského televizního kanálu v roce 1993, lokalizovaný obsah napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou, kde je dostupný v 19 jazycích a ve více než 142 milionech domácností v 70 zemích. Cartoon Network příznivcům přináší obsah také prostřednictvím cenami ověnčené internetové stránky přístupné i z mobilních zařízení, řady her, videí, licencovaných hraček a dalšího zboží. Cartoon Network je značkou vlastněnou společností Turner, spadající pod WarnerMedia.

Více informací: www.cartoonnetwork.cz nebo https://www.facebook.com/CartoonNetworkCesko/.