Bose SoundSport Free Limited: bezdrátová sportovní sluchátka ve fialové barvě – pouze 100 kusů pro ČR

Bose představuje na českém trhu limitovanou edici sportovních, absolutně bezdrátových sluchátek SoundSport Free ve fialové unisex barvě s atraktivní texturou. Uživatele, kteří chtějí být skutečně unikátní, potěší zpráva, že na český trh se právě nyní dostává pouze 100 kusů těchto skvěle hrajících sluchátek.

Bose_SoundSport_Free_CC_046_RGB_1920x1435.jpg

Praha, 16. ledna 2018 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, uvádí na trh limitovanou edici populárních sluchátek Bose SoundSport Free Limited Edition ve fialovém provedení, které zaujme jak ženy, tak i muže. Na český trh bude uvolněno pouze 100 kusů této série, takže zájemci nemají čas příliš váhat.

Největší předností sluchátek SoundSport Free je jejich zvuk, na nějž může být jejich legendární výrobce Bose právem pyšný. Jsou absolutně bez kabelů a do obou částí je vestavěna technologie Bluetooth, která zajišťuje jejich trvalé a spolehlivé spojení s telefonem nebo tabletem s bezdrátovým dosahem 10 metrů. Sluchátka byla navržena s ohledem na vynikající poměr mezi velikostí, zvukovým výkonem, kvalitou, výdrží a spolehlivým uchycením v uších i při aktivním pohybu. Používají speciální hydrofobní membrány, které propouští zvuk v celém frekvenčním pásmu, ale brání proniknutí byť jen kapky vody nebo potu k reproduktorům.

Vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterie poskytují sluchátkům SoundSport Free energii až pro 5 hodin hlasité hudby, takže sportovcům nepřestanou hrát ani během maratónského běhu. Součástí balení je přenosné a ochranné pouzdro, které slouží zároveň jako další zásoba energie pro jejich dvojnásobné plné nabití.

Sluchátka SoundSport Free Limited ve fialové barvě se na našem trhu objeví již na přelomu ledna a února, v nabídce budou výhradně u prodejců Rstore a Basys CS za stejnou koncovou cenu jako ostatní barevná provedení, tedy 5 290 Kč.

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.